Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukša olšūna

makon

Paramana

makon
Man mazo augļa olā arī neredzēja sākuma , kaut pēc maniem aprēķiniem bija jau 6 nedēļas un dažas dienas. Pie tam šis dienas pavadīja neliela asiņošana.
Pēc divām nedēļām mazulīti varēja redzēt , gan sirdspukstus dzirdēt. Visu grūtniecību bija mazāka.


Es tieši pirms gada zaudēju vienu bērniņu 17 nedēļā, šobrīd iekšēji ļoti ceru, ka ter viss būs labi, bet saprotu arī realitāti. Un mierinu, ka pēc 2 nedēļām būs atkal Usg un tad jau redzēsim.

Bet ja tomēr jātīrās ceru, ka tas sāksies mājas, jo baidos no slimnīcām. Pagājušo reizi bija MA, personāls bija šausmīgs.

zeltenezeltene

makon
Es saprotu, ka pēc sava bērniņa zaudēšanas tagad ir bail par visu. Taču nekādi nesaprotu kādēļ pie labi augoša hcg visu laiku atkārto, ka (iespējams) nekas nav sanācis, pats iztīrīsies utt kā jau te daudzas rakstija - tik LIELIEM cipariem dubultošanās laiks vairs nav ~ 30/40 stundas.
no sirds ceru, ka ar šo bērniņu viss ir kārtībā tici viņam

Jo konsultējos ar ārstu viņš pateica, ka pārāk maz aug HCG.


Dzeerveniite

makon
Pie tik lieliem tūkstošiem tā ir normāla augšana.

Man ir bijušas 4 tukšas augļa olas, hcg ir audzis normāli līdz pat 30 000, tālāk netaisīju hcg.

Visu izšķirs usg, kuru jau var taisìt nedēļu pēc pirmâs usg.

Jasmiins

makon
Nu burvigs arsts! Fantastisks! Nu un, ka ir n-tie petijumi, tukstosiem citu arstu, specialistu, zinatnieku, kuri vinam nepiekrit. Ja vins pateica 5 nedelas, ka ir tiksa augla ola, tad nu sadu ekspertu apsaubit neviena jautajuma nedrikst. Ta tik uz prieksu!

Tas, protams, bija sarkasms.

Draudzin, principa katra grutnieciba beidzas vai nu veiksmigi, vai nu neveiksmigi. Tas pat isti no mums nav atkarigs. Viss, kas tev jadara, ir jaseko pamata vadlinijam, dzer folskabi, pieraksties uz usg noteikta laika, saudz sevi. Sita domasana - nu tur toc neka nav, atkal man neveicas, es visas grutniecibas zaudeju un zaudesu- noteikti nav saja saraksta. Tapec vnk sanemies un izbeidz. Tikak laiks radis, bet, ja viss bus veiksmigi, vismaz pec tam nebus kauns bebim acis skatities, atceroties, ka tu gribeni, lai vins pats iztiras, vel pirms viss bija beidzies.

Paramana

makon
17 nedēļā Jutu līdzi ...

makon

Kas tas par ārstu, kas Jūs vienmēr biedē? Priekš kam vispār grūtniecei 6.nedeļā teikt kaut ko par tukšu olu? Tas ir normāli, ka viņš pagaidām neko neredz, jo laiks ir mazs.
Par hcg, nu, man arī neauga precīzi ×2, kaut kā tuvu 2. Bet Jums ir x 1.636, tas labs rādītājs. Pie lielā stresa pat normāla grūtniecība var iztīrīties. Varbūt ir vērts nomainīt ārstu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418063