Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par olnīcu vēzi un grūtniecību.

Laine36

Ar vīru divus gadus mēğinam tikt pie bērniņa, bez rezultātiem. Pirms gada biju griezusies pie ğinekologa, kurš mani apskatīja (usg neveica) un teica, ko es gribot, lai griežoties attiecīgajā klīnikā un mēğinot vēl. Klusībā cerēju, ka var būt tomēr izdosies. Tagad devos pie cita ğinekologa, kurš veica usg un nepatika olnīcas- palielinātas, un process abās olnīcās, audzēju marķieri arī palielināti, ğinekoloğe teica ka būšot jāoperē un tagad jābrauc uz LOC. Stāvoklis drausmīgs, jo viss jau bij izplānots, ļoooti gribējām bērniņu. Domāju, kā ir- ja olnīcās ir process, tas nozīmē, ka viņas vairs nefunkcionē un olšūnas vairs nevar iegūt? Vai vēža slimniekiem vispār ņem olšūnas sasaldēšanai. Ja dzemdi saglabā un olnīcas izoperē, vai ir iespējama mākslīgā apaugļošana

eli25

Laine36
Marķieri var būt palielināti arī pie endometriozes utt. Jācer uz to labāko - ka nav vēzis, bet tomēr labdabīgi veidojumi. Vispirms nepieciešams labs usg speciālists, lai tevi apskata - piemēram, daktere Cekula, un novērtē, vai tiešām izskatās ļaundabīgi veidojumi. Varbūt esi lieki sabaidīta!

Ja vēzis - jāaizmirst par bērnu un jākoncentrējas tikai uz savas dzīvības glābšanu - olnīcu vēzis ir viens no riebīgākajiem vēžiem ar sliktāko prognozi.

Zancene

Vispirms atgūsti veselību, tad domā tālāk

Laine36
Man arī bija augsts Ca125, bet izrādījās endometrioze. Vienā olnīcā bija cistas 10 cm lielumā! Un ginekoloģe tik teica - vēzis, vēzis. Aizgāju pie Jura Vītola, uztaisīja laporoskopiju, izņema endometriozes perekļus un pēc gada es paliku stāvoklī. Pat nekādas zāles nedzerot un ne uz ko necerot - kā nekā man bija 38 gadi.

Laine36
Man ir olnīcu vēzis IIIA stadijā. LOC veicu CT, MRT, Mamogrāfiju un kaudzi ar analīzēm. Tūlīt operācija nevis tur kkāda laparaskopija, kas ir bērna šļupsti.. Nu un pēc pieredzes ņem ārā visu, dzemdi ieskaitot.

Olšūnas nevarēsi iegūt, jo tam ir nepieciešama olnīcu stimulācija (hormonu injekcijas), kā rezultātā olnīcas strādā pastiprināti. Loģiski, ja ir olnīcu vēzis tā ir vnk paātrināta pašnāvība un šaubos vai kāds ārsts uz ko tādu parakstīsies.

BET iziesi pārbaudes LOC un varbūt nemaz ar ne vēzis.

UN GINEKOLOGS nevis Ģinekologs

Zancene

Fcukup
Sajuties labāk???

Fcukup
Ko var gvelzt muļķības!!! Ja, diemžēl, apstiprinās tā ļaunākā diagnoze, sievietēm tiek dota iespēja iesaldēt olšūnas, lai tās pirms ārstēšanas netiktu apstarotas un bez ķīmijterapijas. Un pēc izveseļošanās ir gatavas un labas olšūnas kuras var implantēt. Tādu stāstu ir ļoti daudz gan no vīriešu puses, gan sieviešu. Šajos laikos viss ir iespējams.

Papildināts 22.04.2021 22:22:

Laine36
Tev izturību, veiksmi un turu īkšķus uz labvēlīgu rezultātu.

Cucamonga

Diemžēl man jāpiekrīt Fckup rakstītajam, ja es izeju tikai no vienas savas paziņas piemēra. Bija olnīcu vēzis IIB, man šķiet, neesmu pārliecināta numeracijā , bet nu vēders tika atvērts pilnībā. Tā, ka krusteniski-viss maksimāli iztīrīts. Apzarņi, dzemde; olnīcas... daļa aknas, zarnas... sievietei tolaik bija 30. Nekādu olšūnu izņemšanu pat nepiedāvāja. Tāpēc, ka vēža šūnas ir visapkārt. Bet nu jau 8 gadi apkārt.... nav atgriezies

Papildināts 23.04.2021 06:08:

Bet nu es nezinu kā tagad. Varbūt patiesi piedāvā saglabāt olšūnas. To jau tikai ārsts atbikdes.

He-he-he

Avene77

Laine36
vai biji jau LOC? Bez pārbaudēm jau diagnoze nav, ceru ka izrādīsies pie vainas kas cits nevis audzējs (vai tad bez biopsijas vispār kāds aostiprina tādu diagnozi???)

Mezotelioma zem ? CT palielinātas, nehomoģēnas olnīcas, pazvanīja ka jāierodas uz operāciju, bez komentāriem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418127