Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

Bumbierkoks

Es tikko pa TV dzirdēju, ka sākot no 1. jūlija pilnīgi viss no 3. pasaules valstīm būs jāatmuito. Pat ja pasūtīts ir pirms tam.
man ir vienkārši šoks! Aļiks bija vienīgā vieta, kur varēja normāli nopirkt krāmus ne par kosmiskām cenām. Negribu maksāt šīs neadekvātās cenas Latvijā!!

Sviestabeka

Lētajiem Aļika pasūtījumiem tā muita jau nebūs tik liela, lai dikti sadārdzinātu pirkumu. Galvenais, kāds būs atmuitošanas process. Ja nāksies katru štruntu atmuitot ar baisām veidlapām VID mājas lapā, tad neko sūtīt negribēsies. Bet kaut kur manīju, ka pārdevējs pats to nokārtošot. Nu, attiecīgi, cena būs nedaudz augstāka. Vienalga lētāk kā te.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Katram savs

Man liekas, ka nevis muita, bet PVN. Tas nu tā. Bet es kaut kur manīju, ka process būs automātisks, t.i., uzreiz pie cenas būs klāt attiecīgais cipars un neku nekas nebūs jāpilda. Labojiet, ja kļūdos.

Bumbierkoks

Vai nebūs jāmaksā divas atsevišķas lietas - muita + PVN (21% no cenas)?

Hiāra

Tikko lasīju,ka būs filiāles ES valstīs, tai skaitā arī Lietuvā, kur neko nevajadzēs atmuitot. Kā saka, ķīnietis gudrs žuks.

Bumbierkoks

Hiāra
Ooo, bet pie mums?
Es arī sāku domāt, ka ķīnieši to tā neatstātu.

Jevlampija

nevis muita, bet PVN.

Četri vēji

Ooo, bet pie mums?
Priekš kam? Galvenais, lai sūta no ES.

Cita lieta, ka tagad būs jāpārbauda, no kurienes nāk. Kaut gan jau tagad esmu redzējusi, ka jāizvēlas viena no vairākām valstīm, kas piedāvājumā. Un no tā cena mainas. Ir gadījies, ka no Itālijas izdevīgāk sūtīt kā no Polijas.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jā, no 1.jūlija tā būs. Tās veidlapas aizpildīt bez puslitra nesaprast, kā vienmēr Latvijā viss priekš cilvēkiem.

Ar steigu jāsūta, cerībā, ka līdz 1.jūlijam atnāks.

Papildināts 11.04.2021 19:06:

Hiāra bet cenas arī būs lielākas

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

VLapsa

Ķīna jau gatavojas un papildu esošajām noliktavām ES būvē/ nomā jaunas. Tā ka gan jau būs iespēja pasūtīt no ES teritorijas un viss pa vecam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151