Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

Gan jau būs ok. Es vismaz ceru.

par ķīniešiem pilnīgi vienalga (principa pēc neko no viņiem nepērku), bet IHerb, ja turpināšu pasūtīt tikpat bieži, gan iecirtīs robu makā. daudzas lietas, kuras tur pērku jau gadiem, ES nemaz nav nopērkamas, līdzvērtīgus aizvietotājus arī nevaru atrast. nāksies vien iepirkt šādus tādus krājumus līdz 1. jūlijam.

pastāv gan iespēja, ka daudzi tirgotāji pielāgosies, jo Brexit arī sevišķi neietekmēja iepirkšanos. teiksim, lookfantastic tagad ir noliktavas Eiropā un nekāds PVN nav jāmaksā.

Danica

ibica2
Jā, no 1.jūlija tā būs. Tās veidlapas aizpildīt bez puslitra nesaprast, kā vienmēr Latvijā viss priekš cilvēkiem.
Man pavisam nesen sanāca pasūtīt preci no Anglijas.... aizmirsu, ka viņi vairs nav ES. Nekādas veidlapas pildīt nevajadzēja. Pastkastītē bija iemesta lapiņa, ka var izņemt sūtījumu pastā nodaļā, bet pirms tam ir jāsamaksā. Bija norādīts konts un summa. Nekādu traku veidlapu tur nebija. Domāju, ka ar Ķīnu būs tāpat.

Bumbierkoks

LunaE

Iherb no Amerikas, vai ne?
lidz kādai summai nav jāmaksā PVN?

nekad neesmu sūtījusi

Man jau šis un tas no Aļika ir atnācis kā no Beļģijas.

Bumbierkoks

jā, ASV, līdz 22 eiro bija bez PVN. ja pārsniedz 22 eiro, tad laikam arī piegādes maksu skaita klāt un no kopējā PVN jāmaksā. sen gan nav nācies pārsniegt, tāpēc precīzi nepateikšu.

nero

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

teite

No Ali taču ari tagad ir iespēja izvēlēties no kurienes sūtīt. Parasti vairāki varianti. Tikai jābūt uzmanīgam, jāskatās piegādes cena katrai valstij. Neuzmanīgiem kādā reizē var sanākt ļoti, ļoti dārgi.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Charly

No Ali taču ari tagad ir iespēja izvēlēties no kurienes sūtīt. Parasti vairāki varianti.

Rudenī sūtīju. Izvēlējos no Polijas. Pēc diviem mēnešiem atnāca no Malaizijas.

Cucamonga

Ķīnieši jau tagad "sēd" Harjumaa, Igaunijā. Vismaz vīram lielākā daļa paciņu un sainīšus no turienes. Tās vairāk materiāli būvniecībā un remontā. Nu tur flīžu likšanas krustiņi , mikrošķiedras lulatiņas pulēšanai ...

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151