Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

Jā, jau tagad Ali paciņas nāk no citurienes, ne Ķīnas. Meita reizēm rotaslietas pasūta. Pēdējās 3 paciņas nāca no Uzbekistānas.

Ķīnieši jau tagad "sēd" Harjumaa, Igaunijā.

Un visi salīduši vienā pastkastītē P.O. Box 7037

Cucamonga

ecuador
nu ij kā es varu zināt vai visa noliktava viņiem saliet ienā pastkastītē P.O.?

Ja apgalvo, ka saiet, tad jau tev taisnība. Parasti, ja adresē ir Harjumaa, tad no Ķīnas atnāk paka 4-5 dienu laikā.

He-he-he

Ja tur ir kāda noliktava, tad tā ir Igaunijas pasta noliktava ko pazīstam kā Omniva. Tas ir tikai pārkraušanas punkts. Precēm valsts robežas šķēršošana nevienmēr nozīmē muitas robežas šķēršošanu. Adresi redzi, bet dzelteno uzlīmi nē? PVN jāmaksā būs tā kā tā.

Cucamonga

Adresi redzi, bet dzelteno uzlīmi nē?

dzelteno uzlīmi neredzu. uzliku pat brilli. Aizvakar tik izņēmu no pakomāta.

PVN jāmaksā būs tā kā tā.

Šis mani ne ļoti satrauc. Es neko no Ķīnas nepasūtu. Savukārt vīram tie ir materiāli darbam. Apmaksā klients

He-he-he

Ja trešo valstu (ne ES) preces tiek pārvietotas no vienas Eiropas Savienības teritorijas punkta uz otru (ieskaitot pakas), nosūtīšanas dalībvalsts muitas dienestam ir pienākums piestiprināt vai likt piestiprināt iepakojumam un pavaddokumentiem noteiktu etiķeti. (Tas noteikts līdz ar 1993.gada 2.jūlija Regulu (EEK) Nr. 2454/93.)

krokus

Es Zviedrija dzivot jau sho "baudu" vairak ka gadu, visam klat jamaksa "atmuitoshanas" maksa tad nu neko vairs nesuutu ne no Herba ne no Wisha. Iztiek bez ta suda vai noperk caur vietejo webshopu.

Maybe

Iztiek bez ta suda vai noperk caur vietejo webshopu
A kāpēc vsp sūdi jāsūta un par tiem nauda jāmaksā?

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Četri vēji

Iztiek bez ta suda
Nu redz, ne visiem vajag sūdus, piemēram, rokdarbiem vesela kaudze materiālu nav dabonama ne LV, ne pat bieži vien normāli Eiropā. Vai arī cenu starpība ir tik nenormāla, ka jāmeklē tomēr ārpus Eiropas.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

zumza

kaudze materiālu nav dabonama ne LV, ne pat bieži vien normāli Eiropā. Vai arī cenu starpība ir tik nenormāla, ka jāmeklē tomēr ārpus Eiropas.
Vai ari Eiropa tirgo to pašu Ķīnas preci tikai ar 500% uzcenojumu. Materiāla testēšanai izvēlos iespēju paprovēt un izmest sūdu par sūda cenu, nevis pa dārgo nopirktu.

Un Ķīna jau nav vienīgā "trešā valsts".

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151