Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

shit transit gloria mundi

Eiropa tirgo to pašu Ķīnas preci tikai ar 500% uzcenojumu.

Un Ķīna jau nav vienīgā "trešā valsts".

Jā un vēlreiz jā. Mana sāpe par Angliju un ASV.

Turklāt, domājams, ka rezultātā Ķīnas preču uzcenojums būs 1000%, nevis 500%.

Nepiesātināmie ES ierēdņi

tici man. es stāstu pasaciņas.

zumza

Nu bet-e no ASV jau tāpat reti ko bez pvn sanāca pirkt. Ja sūtīšana padsmit naudas, cik tad tur vairs līdz 22 eiro paliek priekš pašas mantas.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

zumza
Ai, man kaut kā sanāca lēti, tur gandrīz znota mamma dzīvo, zina ieteikt gan inčīgus veikaliņus, gan jēdzīgas piegādes iespējas.

Štatos tiešām jūtami lētākas preces, kā ārā no štatiem, tā cena divkāršojas vai trīskāršojas.

tici man. es stāstu pasaciņas.

Charly

ka sākot no 1. jūlija pilnīgi viss no 3. pasaules valstīm būs jāatmuito.

Es īsti nesapratu. Uz ASV tas arī attiecās? Tad tās nav trešās padaules valstis, bet trešās valstis.

Un cik maksā tā atmuitošana? Fiksēta maksa vai procents no sūtījuma vērtības?

Attiecas gan uz trešajām, gan trešajām pasaules, gan otrajām valstīm. Kā tas līdz šim ir vienmēr bijis, atšķirība ir tajā ka līdz šim vērtībā līdz 22€ ar PVN neaplika, tagad apliks jebkuru summu. Ka prece par 0.99 ar free shipping tagad maksās 1.20. Ar "atmuitošanu" ir domāts PVN. Latvijā tas ir 21%.

PorteBonheur

Es pareizi saprotu, ka, ja šis stājas spēkā no 1. jūlija, tad uz doto brīdi tas vēl nav spēkā? Es vēl varu paspēt kaut ko pasūtīt (ar piegādi līdz 1.jūl.) un man nebūs jāpiemaksā?

Jā, pareizi saproti. Ar piegādi līdz tam datumam.

Četri vēji

prece par 0.99 ar free shipping tagad maksās 1.20
To vēl varētu paciest, galvenais, lai nav čakars ar kārtējo papīru kalnu, kā rezultātā jāņem palīgs, kas izmaksā vismaz piecīti, ja ne desmit par šo procedūru.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

PVN apmaksa ir izdarāma elektroniski. Visticamāk jau ka PVN pieskaitīsies automātiski veicot pirkumu kā tas ir Ebay.

Ar otrajām valstīm iepriekš postā bija domāts valstis kas ir ES vienotajā tirgū, bet nav ES. Norvēģija, Šveice, Islande. Nepareizs termins.

Bumbierkoks

Mani tagad samulsināja cits jautājums.
Vai par shipping arī jāmaksā PVN?
teiksim, nopērku vāzi pa 10 eiro, bet shipping ir vēl 10 eiro , vai 21% tiek rēķināts no 20 eiro?

nē tak?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151