Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

Lapsēns

Starp citu, shippings iet iekšā atmuitošanas cenā. To pierēķina pie preces vērtības,

zumza

Bumbierkoks
protams, ka no pircēja viedokļa, tas ir pilns nonsence.
Tikai loģiski, jo vispār jau frīšipings ir no vienradžu sugas. Sūtīšanas cena tāpat ir iekļauta preces cenā, tik pircējs savā santīmmīlēšanā ļoti labprāt uzķeras uz frīšipinga āķīša.

Un tas pilnīgi noteikti nav jaunums.

Maybe

Patiesībā tā ir "nedegošā summa", kas nav jātdod pircējam strīda gadījumā.
Varbūt gadījumā, kad Tev nepatīk tas, ko esi saņēmusi, bet tajos dažos gadījumos, kad paciņa vispār nav saņemta, esmu dabūjusi atpakaļ visu līdz pēdējam centam vispār bez nekādām diskusijām.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

koZervants

Pasta sūtījumu atmuitošana ir ļoti vienkārša caur eds. Speciāli ir izveidota sadaļa pasta sūtījumu atmuitošanai, kur jāievada preces kateorija (drop list), svars, un pirkuma cena un valsts. Sistēma aprēkina PVN, pa taisno internetbankā apmaksā un dodies uz pastu pēc savas pakas. Viss notiek burtiski minūšu laikā.

zumza

koZervants
Ja vēl LP sūtītu PUD numurus/sūtījuma svaru īsziņās, varētu piekrist. Bet ar to papirku piegādi gadās visādi. Pie tam turpmāk pvn attieksies arī uz nereģistrētajiem/neizsekojamiem sūtījumiem, ko tagad pastnieks vienkārši iemet pastkastītē. Ej nu pieskati un piefiksē, kuram papirka atnesta, kuram pazudusi tulkojumā. Tālab ceru, ka pvn piemaksu sakārtos kaut kā automātiski. Ar muitojamo sūtījumu pieskatīšanu tiksim galā tāpat kā līdz šim.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Li Mei

Jā, jau tagad Ali paciņas nāk no citurienes, ne Ķīnas. Meita reizēm rotaslietas pasūta. Pēdējās 3 paciņas nāca no Uzbekistānas.
Ko tas maina? Uzbekistāna tāda pat trešā valsts.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski, un tas ir derīgs bez paraksta.

zumza

Li Mei
Varbūt aplam iztulkoti burti UB sūtījumu numuros

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Maybe

zumza
tajos dažos gadījumos, kad paciņa vispār nav saņemta, esmu dabūjusi atpakaļ visu līdz pēdējam centam vispār bez nekādām diskusijām.
Man Aļikā nebija tādas opcijas. Strīdu atverot, atpakaļdabonamajā summā bija tikai pereces cena bez sūtīšanas izdevumiem.

Papildināts 15.04.2021 12:27:

ecuador
Nē taču, atgūsti 18.
Nu, man tā nebija. Ok, es tur pērkos par mazām summām, bet pēdējā strīda gadījumā Aļiks atdeva tikai preces cenu.

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

zumza

Maybe
Liekam aiz auss, ka var būt arī šitā.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Ja vēl LP sūtītu PUD numurus/sūtījuma svaru īsziņās, varētu piekrist.

Vienmēr ir sūtīts. Kā arī pastam ir aplikācija. Ja sūtījums nav muitojams protams to nesūta.

Papildināts 15.04.2021 16:31:

Uzbekistāna, Harjumaa, Mārupe... tie visi ir tranzīta punkti kur nosēžas Aļika lidmašīnas. NO Ķīnas, un deklarējas kā Ķīna.

zumza

Vienmēr ir sūtīts. Kā arī pastam ir aplikācija.
Nekad un ne par vienu muitojamo sūtījumu neesmu saņēmusi īsziņu ar PUD numuru, par sūtījuma svaru nesapņojot. Nemuitojamajiem atsūta, muitojamiem pastnieks nes izdrukātu lapeli uz pastkastīti. Nes dienas trīs, kā nu sanāk. Ja anglis sūta, tad vēl varu pieskatīt pasta lapu un izķert brīdi, kad jālūdz pasta darbinieku man to numuru darīt zināmu, kamēr lapele pie pastnieka. Ja amerikānsi, tad tupi un gaidi, jo - Eiropā nomaina sūtījuma numuru, vairs nav izsekojams.

Papildināts 15.04.2021 16:44:

ecuador
Uzbekistāna, Harjumaa, Mārupe... tie visi ir tranzīta punkti kur nosēžas Aļika lidmašīnas. NO Ķīnas, un deklarējas kā Ķīna.

Kaut kad iepriekš minēji dzelteno marķējumu tādiem sūtījumiem. Nupat saņēmu ķīnieti no Mārupes PostBox-a, nebija nekāda marķējuma.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151