Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

No Mārupes nav nekādas vajadzības uzlīmei, ja adresāts ir Latvijā.


Bumbierkoks

ecuador
Ir tādas speciālas Aliexpress lidmašīnas?

Bumbierkoks
Jā.

Cainiao's existing international routes connect various Chinese cities with Moscow, Liege, Riga, Kuala Lumpur, New York, Madrid, Sao Paulo and Santiago.

https://www.shine.cn/biz/company/2007152169/

Esmu tikko laimīgi izsprukusi no muitas maksāšanas, tirgotājs bija tik attapīgs, ka četrus nedēļas laikā veiktus pirkumus ar bezmaksas sūtīšanu salika vienā sūtījumā. Biju jau gatava vispār atteikties no saņemšanas, ja būtu muita jāmaksā.


Bumbierkoks

ecuador
liels paldies! tiešām nezināju! :o

Trastevere
vēl jau ir laiks. no 1. jūlija tikai sākas.

Bumbierkoks
Nee, paciņā bija pirkumi par kādiem 36 EUR kopsummā. Pat pa diviem pirkumiem sūtot būtu bijis ok, bet tas gudrītis salika visu kopā.

Bumbierkoks

Trastevere

Ā, sapratu.

es mēģinu likt vienu uz savu adresi un otru uz mammas. Dzīvojam ļoti tuvu.

Cerinji_un_eerkshogas

Kur dabūt PUD numuru? Es cerēju sameklēt sūtījumu caur muitu, bet vajag PUD numuru, kura man nav. Izsekošanā uzrādas kā LV Customs.


Nevar dabūt to kā nav. Vajag apzvanīt visus dienestus, ja ķīniešu izsekošanā kas uzrādas. Latvijas pasta izsekošana ir arī latviski.


Vai aļikā ir iespējams sarunāt ar pārdevēju, ka 1) prece tiek sūtīta no privātpersonas un 2) tiek norādīts ka tā ir dāvana? Šeit - https://pirkt.lv/jauna-pvn-piemerosanas-kartiba-precem-no-tresajam-valstim/ rakstīts, ka par dāvanām līdz 45 eur nebūs jāmaksā nodokļi arī pēc 1. jūlija.

Man ir pieredze, ka pārdevējs uz paciņas norāda zemāku cenu nekā reāli pirkts (neprasīju, paši tā izdomāja), bet ne kā dāvanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151