Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmuitošana no 1. centa

Bumbierkoks

zumza

Beidzot! Es tomēr dadzīvoju līdz šai dienai Saņēmu no LP īsziņu ar muitojamā sūtījuma PUD numuru

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

adatainis

Tās visas izmaiņas īstenībā ir Latvijas labā. Jo lielākā daļa Ķīņu tāpat bija uztaisījuši noliktavas Eiropā (kur mazāks PVN). Atcerieties - no Aļika reizām pakas nāca no Igaunijas utt?

Tagad vismaz to starpību saņems, nevis Bulgārija un Igaunija, bet Latvija. Un tas aizsargā arī Eiropas iekšējo tirgu, kas man kā internetpārdevējam ir ārkārtīgi svarīgi.

adatainis
Kariņa, Latvijas Lepnuma, Pianista-Pļutizera labā. Ne Latvijas labā.

Pēdējās izmaiņas: Nuvaizinko, 28.05.2021 08:52.

teemant

Štrunts par Aļiku, bet tas attiecas arī uz Angliju, Norvēģiju, ASV u.c valstīm, kas NAV Eiropas savienībā. Pat dāvanas sūtot tagad vajadzēs atmuitot, jā līdz 45 eiro cik lasīju nebūs jāmaksā, ja dāvana, bet muitot tāpat vajadzēs. Bieži uz Lv dāvanas sūtīju, nu tagad ar to visu saņemot būs čakars

''I can't drown my demons, they know how to swim....''

Man ar divi sūtījumi atnāca, bet neviens nebija jātmuito. Tas jāsaprot, ka man viņi tad netika sūtīti no Ķīnas, jo vispār baigi ātri bija klāt.

Jevlampija

Nu bet vēl jau nav 1.jūlijs.

Rosalia

teemant
Sūtījumu vietā pārskaiti naudu un būs visiem laime.

Naglaarviitni

Man sēž trīs Aļika paciņas jau vairāk nekā 2 mēnešus, izsekošana rāda, ka sēž Latvijas muitā (sorī, jūsu paciņa kavēsies, blablabla). Laikam gaida 1.07.

Jācer, ka ķīnieši ātri sapratīs un noorientēsies uz biroju iekšpus ES. Un ja man jāmaksā 2x dārgāk par tām pašām Aļika zeķēm, bet no Latvijas pārpircēja - piedodiet, neesmu Soross... Mana līdzjūtība Eiropas iekšējam tirgum ir mazāka kā līdzjūtība personiskajam makam.

Jasmiins

Naglaarviitni
Man viena pacina ir cela (loti ilgi, pie tam). Tad cik saprotu, ja ir izsutits lidz tam 01.07., tad tas neko nemaina? Galvenais ir sanemsanas datums?

Katram savs

Jasmiins
Galvenais ir sanemsanas datums?
Jā.

Papildināts 18.06.2021 19:41:

Naglaarviitni
Un ja man jāmaksā 2x dārgāk par tām pašām Aļika zeķēm
Neviens jau neliedz turpināt sūtīt no tā paša Aļika - tikai par nieka 20% dārgāk.

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418151