Par dzīvesvietu un ienākumiem.

atilol

Slēdza atilol.

1. Ja nekustamais īpašums, kurā dzīvojam (liela privātmāja) juridiski pieder manam tētim, vai tas ko ietekmē(tētis dzīvo savā dzīvoklī citā pilsētā)? Vai obligāti jāpārformē īpašuma tiesības uz mani, pirms piesakamies adopcijai? Vai arī būs vajadzīgs apliecinājums, ka mums tur ļauj dzīvot? Visi īpašumi ir bez ķīlām.

2. Mums pašiem pieder citi nekustamie īpašumi. Tie ir izīrēti (neoficiāli) vai tas ir būtiski, lai tas būtu oficiāli? Vai būs jāpaskaidro kāpēc nedzīvojam kādā no saviem īpašumiem? Vai nāksies īres naudu deklarēt VID? Vai pietiek ar to, ka pasakam, ka tur nedzīvojam bez paskaidrojumiem?

3. Oficiālie ienākumi nav lieli, mans uzņēmums dīkstāvē jau no novembra, oficiāli saņemu 500 eur pabalstu. Līdz dīkstāvei oficiālā alga bija 720 eur/mēnesī. Vīrs arī pusi algas saņem neoficiāli, uz rokas neto ir 1200. Vai ar to pietiks? Vai arī nāksies palielināt oficiālos ienākumus? (Esam 3 cilvēku ģimene)

4. Vai adopcijai labāk pieteikties, kad mana firma izies no dīkstāves? Vai tas neietekmē? (ar likumu aizliegts strādāt, skaistumkopšanas sfēra).

Sirsnīgā pateicībā,

Lolita


skaim

atilol
Neiespringstiet tādos sīkumos un situācijas analīzē. Adoptējot svarīgi ir būt deklarētiem kādā no dzīvesvietām, kuru nāks apsekot, lai pārliecinātos ka bērnam tur būs nodrošināti normāli dzīves apstākļi. Svarīgi ir gūt ienākumus, lai nodrošinātu gan savu, gan bērnu dzīvi. Dzīvojamās platības lielums un īpašuma tiesības, kā arī naudas daudzums nav tās svarīgākās lietas adopcijas procesa uzsākšanai. Pandēmija un tās radītās sekas arī neietekmēs iespēju uzsākt adopcijas procesu.

Vēlu veiksmi uzsākot šo ceļu.

skaim

Diemžēl nav iespējas deklarēties dzīvesvietā, jo būve nav nodota ekspluatācijā dēļ parbuvēm un tuvāko gadu laikā diez vai, ka to iespējams mainīt. Vienīgi varam uztaisīt altermatīvo viltus dzivesvietu kādā no deklaracijas adresēm. Bet faktiski neviens no mums negrib dzīvot dzīvoklī, ja ir māja.

skaim

atilol
Ir deklarētā dzīvesvieta un ir faktiskā dzīvesvieta. Tas viss ir izrunājams bāriņtiesā un domāju, ka problēmas nerada. Svarīgi ir griezties deklarētās dzīvesvietas bāriņtiesā.


Melora

Diemžēl nav iespējas deklarēties dzīvesvietā, jo būve nav nodota ekspluatācijā dēļ parbuvēm
jaunbūves statuss nekādā veidā neliedz tur deklarēties.


2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Dzeerveniite

Melora
Lai deklarētos droši vien ir vajadzīga kaut kāda adrese adrešu reğistrā, ja adrese nav reğistrā, tad kā tur var piedeklarēties?

Melora

Dzeerveniite

Pie jaunbūves nevar tikt bez būvprojekta, savukārt būvprojekts piesaistīts adresei.


2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Melora

Būvvalde izsniedzot būvatļauju skaidroja, ka deklarēties, kamēr ēka nav nodota ekspluatācijā nedrīkst, pretējā gadījumā piemēros sodu par apdzīvošanu, kas mūsu pašvaldībā nav mazs.

Papildināts 17.04.2021 14:26:

Papētīšu šo vēl.

Melora

atilol
cik pašvaldību, tik interpretāciju. bet nav apstrīdams, ka deklarācijas fakts [kad persona vnk norāda adresi saziņai ar valsti] vēl automātiski nenozīmē, ka šī persona tur dzīvo un to var sodīt par jaunbūves apdzīvošanu. bet tās nianses autores situācijā


2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae


Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418153