Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mastīts

Vikija92

Pulss

Man decembrī bija mastīts. Gan ģimenes ārste, gan grūtniecību uzraugošā ārste lika likt kāpostlapu. Pirmajā vakarā temperatūra bija 39,5. Tad lika paracetmolu dzert. Temperatūra nokritās. Bet nedēļu man bija krūtis ar pleķiem. Ja nu gadījumā atkal paliktu sliktāk, man tika drošības pēc izrakstītas antibiotikas. Par laimi nenācās dzert.

Paldies, mīļās meitenes par atbildēm un palīdzību! Lai cik neticami, priekš manis tas liktos, bet kartupelis tiešām dara dara brīnumus. Kā sāku likt, tā tās pašas dienas vakarā t° vairs nebija, sāpes pazuda uzreiz, izņemot uz pieskārieniem, stiprāks pieskāriens vēl ir jūtams.

Papildināts 13.04.2021 13:37:

Super, ka tiki galā!

Man mazuļa 3 mēnešos sākās mastīts, nepalìdzëja ne masāža, ne silta duša, ne pozu maiņa. Viss beidzās ar 2 lieliem strutu bumbuļiem, kas bija jāgriež un jāliek tur drenas Ja nu kādreiz kādai bùs aktuāli, tad Stradiņos ir Krūts veselības centrs, vadītājs Dr. Irmejs, tas mani arī izglāba. PSRS laikos esot griezuši operâcijas laikā un krūts parasti bija vizuâli sabojāta, bet Stradiņos jaunākās tehnoloğijas, iegriezums un atsūkšana turpat uz vietas, vietējā narkozē, vizuāli 2 mazi punktiņi no drenām palikuši. Lai nevienai tas nav jāpiedzīvo, bet ja nu kas- dodieties turp. Bez pieraksta, dzīvā rinda, ambulatorais kabinets.

cikucaka
Izklausās diezgan baisi. Es arī meiģināju ar siltām dušām un arī nelīdzēja, bet no Jūsu pieredzes man bija reāli bail. Paldies arī par Jūsu pieredzes stāstu . Likšu aiz aus, ka ir tāds krūšu veselības centrs. Nezinu vel kā būs kad sākšu radināt nost.

teite

Vikija92
Galvenais uzreiz atpazīt pirmās pazīmes un neielaist.

Barošanu sāc atmest pakāpeniski LĒNĀM noņemot ēdienreizes. Vispirms sāc pusdienas aizstāt ar ēdienu, tad citu ēdienreizi utt., pamazām. Neatceros vairs met mēneša vsi biš ilgākā laikā beidzu barot, palika uz nakti ieraduma dēļ un to ar vienā vakarā, kad izdomājām, lai tētis liek gulēt, vnk neprasīja vairs. Nesāpīgi man un mierīgi bērnam nekad nesapratīšu to metodi, kad kā ar nazi nogriež barošanu, bērns auro nedēļu, pašai krūtis sprāgst, iekaisumi, nu i nafig, piedodiet

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite

Es arī esmu par saudzīgu atradināšanu. Man jau liekas par traku, ka citas baro vēl 2+ un 3+ gadniekus. Gads+ ir ok. Nu nez vēl kā man ies, jo no pudelēm nedzer, maisijumus nedzer arī ja pa miegam dod (actiņas ciet, bet čīkst un meklē). Viņš ir man pamatīgi uzticīgs krūts piena ēdējs . Tādam noņemt kā ar nazi krūti būtu kā vardarbība(varbūt pārspīlēju, bet nu, kaut kas jau paliek. Piem. nervozums, slikts miegs, neizpratne, vilšanās?)

Vikija92

Nu nez vēl kā man ies, jo no pudelēm nedzer, maisijumus nedzer arī ja pa miegam dod (actiņas ciet, bet čīkst un meklē). Viņš Viņa ir man pamatīgi uzticīgs krūts piena ēdējs '- vārds vārdā par manu meitu

Vairs jau nav aktuāli, bet tomēr iespraudīšu savas piecas kapeikas- man ir ļoti daudz piena, un īpaši sākumā, kad organisms vēl neregulē to izstrādes daudzumu, bija nenormāli cietas krūtis, jo meta vnk tik daudz neizēda. Ar parasto piena pumpi tā arī neiemācījos apieties (pieļauju, ka slinkums un fin iespējas darīja savu), tādēļ nopirku elektrisko. Katru reizi, kad veidojās kāds sastrēgums, kkur sāpēja kāds bumbulis, vīrs maigi masēja krūti, kamēr ar elektrisko pumpīti atsaucu pienu. Kapostlapu mēģināju pašā sākumā, jo DzN to ieteca- nebija nekādas jēgas, par kartupeli nezināju

teite

Vikija92
Mieru tikai mieru ((c) karlsons) kad pienāks laiks, par to arī domāsi. Bērni aug, mainās, apstākļi mainās. Varbūt, sākot piebarojumu, pašam iepatiksies est normālu ēdienu un atliks tikai piekoriģēt dienas režīmu un ēdienkarti. Katrs bērns savādāks, vnk jāvēro, jāpiedāvā varianti, jaimprovizē un viss būs labi.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

LivaN
Vot, es nožēloju, ka nepirku uzreiz elektrisko pumpi. Slimnīcā kad meiģināju uz kontrol svēršanu elektronisko, man ļoti patika. Kad pirku savu manuāli, nezināju kā beigās ar to pieniņu būs un noskopoju naudiņu. Mīļš paldies arī par Tavu stāstu

Papildināts 15.04.2021 02:11:

Ceru, ka šitādi joki man vairs neatkārtosies ar krūtīm

Papildināts 15.04.2021 02:22:

teite
Vēl baigi nesatraucos, bet pa laikam piezogās tas jautājums(kā būs un kāda ir tā pareizā recepte). Noteikti likšu aiz aus Jūsu rakstīto.

Vikija92
Kas traks barot mazo pēc gada, ja piena pietiek, miegs mierīgs, piebarošana sokas labi? Baroju pēc visa mastīta lìdz gandriz 2 gadiem, miegs ideāls, veselība arī. 2 gados man apnika, bet nebija nekādas bļaušanas, bērna atstāšanas tētim izbļauties pa nakti, utt. Vienkārši pateicu, ka man sâp pupiņi, ka sakodis ar zobiņiem, piedāvāju pirms aizmigšanas nevis ēst, bet vienk papaijāt krùtis. Mazais perfekti visu saprata ( runā no 1,5gada), un labprāt piekrita vairs neēst pupu. Joprojām ( 2,5g) gan labprāt iebrauc ar roku man zem maiciņas, bet nekad neatsaku, jo tas ir mums kā miega rituāls.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418165