Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nomainīt otro svešvalodu pēc viena gada apguves

Aloja

bumburums

Aloja
Un es gribu vien to, lai krievu valoda kā jebkurš cits macibu priekšmets tiktu mācīts ar normāliem rezultātiem ar normālu metodoloģiju, un lai mācību priekšmets būtu saprotams arī bez vecāku līdzdalības ārpus stundu laika. Manuprāt, samērīgas prasības.
Prasības ir samērīgas, bet ilgtermiņā tomēr ir vērts skatīties uz to, lai iemācītu bērnam mācīties - dzīvē būs atkal un atkal priekšmeti, kur nepietiks ar to, cik augst/skolā stundās/lekcijās māca, bet iesākumā būs jāiegulda uz vienu nodarbību n reizes vairāk laika, līdz vari jau turēt citiem līdzi.

Uzskati savu līdzdalību (kaut vai atrodot privātskolotāju, ar kuru bērnam apgūt pamatus - ja pašai nav laika un gribēšanas ar bērnu nodarboties. vecāki reti kad spēj būt labi skolotāji saviem bērniem) krievu valodas apguvē kā investīciju nākotnē - kad vidusskolā/augstskolā/darbā kāds priekšmets/darāmais nepadosies, tad bērnam būs skola rokā, kas jādara, lai pašam apgūtu priekšmetu/izdarītu vajadzīgo.

Principi par pasauli, kādai tai būtu jābūt - ir labi un atbalstāmi.

Taču svarīgākais ilgtermiņā laikam tomēr ir bērnam parādīt, ka ja nesanāk uzreiz ar pirmo piegājienu un darot tik/tā, kā skolā liek, tad jāpameklē citi veidi, lai iemācītos vajadzīgo, no cita aspekta, nevis "ak, tev jau nav talanta / sistēma nepareiza. Ja skolā tev neiemāca, nu tad neko".

Tas ir tavs bērns un lielā mērā tu veido viņa attieksmi pret to, cik daudz darba jāiegulda, līdz sasniedz vēlamo rezultātu. Vai arī neveido, bērns kuļas kā māk.

P.S. Vīrs, kurš neko nedara valodas apguves labā, tiek atskaitīts no lemšanas un nedrīkst traucēt tiem, kuri dara .

Tā ir tāda augstprātīga sliņķa attieksme - lai bērns pats tiek galā, es tak neiešu iespringt (nu varbūt pašam ir šaubas, vai tiks galā ar mācīšanu, tāpēc pat klāt neķeras).

Kur tad viedais jaunskungs bija visu mācību gadu? Ar atbalstu un iedvesmošanu paša bērnam "tu vari, tu tikai dari, tev noteikti sanāks: re - te vēl atradu interesantu spēlīti krieviski, varbūt paspēlē". Ja nebija blakus visu gadu un attapās tikai mācību gadu beigās, tad nu neko. Pēc kara visi gudri.


Change your mind and the rest will follow!


Aloja
Manuprāt, samērīgas prasības.
Prasības normālas, bet tad jācīnās ne Cālī, bet ministrijā, VISC utt. Būs ļoti jauki, ja tev izdosies tas, kas nav izdevies jau vismaz pārdesmit gadus daudziem citiem vecākiem - pārveidot mācību grāmatas un steigšus sadrukāt tās jaunās (atceramies, ka vecākiem pirkt grāmatas nevar likt un pat ne lūgt), pārkvalificēt vairumu krievu valodas skolotāju, kuri ieraduši rullēt pa vecajām sliedēm un atrisināt jautājumu par dalīšanu grupās tiem, kas valodu jau prot un tiem, kas sāk tiešām no nulles (nu tas varbūt ne tavā mazpilsētā, bet daudzviet ļoti aktuāli).

Esmu pesimiste un neticu, ka tas izdosies agrāk par tavas atvases vidusskolas izlaidumu, bet nu - lai veicas! Tiešām no sirds novēlu. Un pateicīgo vecāku sajūsma būs garantēta.

adatainis

Observer
Tagad man detalizēti apskaidrojiet, kāpēc bērnam jāliek vasarā mācīties tas, kas skolā nav iemācīts

Nav izvēles. 6. klasē pusgadu nebija angļu valodas. Var jau, protams, aizsūtīt uz 1. ģimnāziju, lai ķepurojas, kā māk pirmo gadu ar viņu angļu valodas prasībām, bet gribas vismaz daļu stresa aiztaupīt. Tā loģiski ar jaunĒkli aprunājāmies, izskaidrojām: kāpēc. Piekrita. Tā, nu, 2x nedēļa privātstundas pa Zoom. Ar mājasdarbiem.

Un obligātā lasīšana katru dienu, kas nav apspriežama. (tā bija atcelta uz iestājeksāmenu laiku)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418167