Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miele putekļusūcējs.

ateni

ateni

Labvakar.

Varbūt kāda/s var padalīties atsauksmēs par Miele putekļusūcējiem.

Vecais sūcējs sāk strauji izbeigties. Jādomā par jauna sūcēja iegādi.

Mājās -4 istabās parketa grīdas, koridors/virtuve -flīzes, paklāju nav, ir kaķis. Protams arī mīkstās mēbeles.

Ja kādam ir pieredze ar Miele, būšu pateicīga par visām atsauksmē un pieredzi.

Paldies.

Noskatīju šo te:

https://www.miele.lv/majsaimnieciba/vacuum-cleaners-1784.htm?mat=10660090&name=Blizzard_CX1_Red_PowerLine_-_SKRF3

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Katram savs

ateni
Kāpēc tieši Miele?

Atsauksmju nav, es par tādu naudu izvēlos robotu.

ateni

Katram savs
Man jau ir IRobot Roomba. Un Romba maksāja koppirkumā, ja nemaldos virs 600 eur 1,5 gadu atpakaļ.

Man vajag arī normālu sūcēju uz riteņiem- priekš mēbelēm, grīdas līstēm, zem mēbelēm, kur Roomba netiek.

Miele, tāpēc, ka Vācu ražojums, biju veikalā, izpētīju filtrus, ritentiņus, šļuteni, visus uzgaļus. Man patīk.

Un nekāda lielā nauda nav, jo atradu šo te variantu par 245 eur.

Vieda Vārna

Nemācēšu pateikt par to Blizzard, man jau sen ir klasiskais https://www.miele.lv/majsaimnieciba/produktu-izvele-puteklsuceji-1783.htm#4_2,6, pat veseli divi, pilsētā un vasarnīcā, labākais putekļusūcējs, kāds man bijis. Ļoti vienkāršs, stabils un jaudīgs, maisi padārgi, bet tos pērku Aliekspress. Jācer, ka jaunais modelis ir vēl labāks.

ateni

Meitenes. Nopirku savu Miele putekļu sūcēju, rīt iztestēšu.

kristele

Man arī labas atsauksmes par Mieli, pirktu vēl, ja būtu vajadzība . Man gan ir ar putekļu maisiem, bet nedomāju, ka šis sliktāks, ja vien neērtības nerada konteinera tukšošana.

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

ateni

kristele
Iztestēts šodien-PATĪK! Ļoti patīk.

Ar konteineru, ja nemaldos 100 eur dārgāks, nekā ar putekļu maisiņiem.

Tie rezerves maisiņi padārgi. Saprotu, ka Aliexpresā var pasūtīt, bet man visu mūžu ir bijuši sūcēji ar konteineriem. Vakar veikalā izpētīju abus divus, tomēr paņēmu ar konteineru.

Paņēmu šo Blizzard CX1 Red PowerLine - SKRF3 , cena bija 299 eur, bet šomēnes ar atlaidi 259 eur

https://www.euronics.lv/t/104609/maza-sadzives-tehnika/puteklu-sucejs-blizzard-cx1-red-powerline-miele/blizzardcx1

Charly

ateni
Kā sūc? Kopš aizliedza putekļu sūcējus ar lielo jaudu es pret savu philipsu izturos kā pret jēlu olu. Bail domāt ko darīšu kad šis nobeigsies.

ateni

Charly
Ļoti labi sūc. Mielei ļoti labi parametri.

Mans vīrs arī ir Philips piekritējs un mums bija bez maz vai kašķis, kuru sūcēju ņemt.

Man iepriekš bija Philips, arī ļoti labs, taču ātri salūza pults uz roktura, noplīsa ritentiņi, ieplaisāja šļūtene.

Par Mieles variantiem izlasīju ļoti daudz atsauksmju, biju vairākos veikalos, kuros ieejot es neteicu, ka gribu tieši Mieli vai Philips, bet visos veikalos, kā labāko un kvalitatīvāko nosauca un ieteica tieši Miele.

Vieda Vārna

Charly
Interesanti, ka Miele ar it kā mazāku jaudu man strādāja labāk nekā Elektrolukss, kam jauda bija lielāka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418193