Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miele putekļusūcējs.

ateni

ateni

Vieda Vārna
Es no draudzenes, kas dzīvo stāvu augstāk biju aizņēmusies Electrolux-nepatīk man. Neko nesūc, nēerts.

• Mielei -Liela tīrīšanas jauda ar “Vortex” tehnoloģiju – 890W

Nu redzēs, kas pa kam. Bet esmu apmierināta.

Šādu biju aizņēmusies:

https://www.electrolux.lv/vacuums-home-comfort/vacuum-cleaners/vacuum-cleaners/vacuum-cleaner/pd82-8db/

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Kokakola

Nācu šajā sadaļā prasīt padomu par šo sūcēju ar ūdens filtru, bet tagad sāku skatīties Miele virzienā. Man 3 suņi un 4 kaķi.

ateni

Kokakola
Ja vēlāties skatīties Mieles virzienā, tad varu pačukstēt, ka aprīlī Euronicā ir atlaides sūcējiem. Es jau izzondēju visas bodes. Ja tieši manējais Mieles modelis visur maksā 299 eur, tad Euronicā 259 eur.

Vajag iemest aces googles tantē un ievadīt konkrēto modeli un fixi meklēt, kurā bodē vēl ir uz vietas. Ja nemaldos piegāde bija bez maksas.

Veiksmi meklējumos. Jo Mielēm dažādas birstes ir, kas suņiem/ kaķiem domātas. Ja kas arī nopērkamas, ka atsevišķs aksesuārs.

Kokakola

Es pasūtīju Pet modeli, bet skatos, ka vienīgā atšķirība ir turbobirste. Tāda man bija arī iepriekšējam Philips sūcējām. Ne reizi netika izmantota, jo man nekur visā mājā nav paklāji. Tagad domāju, varbūt jānomaina modelis.

Vieda Vārna

Kokakola
Man tieši ir tas kaķu un suņu modelis ar turbobirsti. manuprāt, tiešām no tās birstes nekādas jēgas, pāris reizes palietoju un pārgāju pie parastās. Bet maksā tā bilrste laikam kādus 50 eiro. Tā kā ieteiktu tomēr ņemt parasto.

Izrādās, turbobirste ir pat dārgāka https://shop.miele.lv/puteklsuceji/puteklsuceju-piederumi/

Tagadējos laikos vajag pirkt ar maināmo akumulatoru darbināmu tehniku. Piemēram Makita.

Jāizvēlas tas brends, kam ir labāka akumulatoru produktu līnija - mikseri, virtuves kombaini, dārza instrumenti...

Charly

Vieda Vārna
Ja nav tepiķu tad no turbobirstes nav jēgas, bet ja ir tepiķi tad turbobirste ir lieliska lieta.

Vieda Vārna

Charly
Man ir tepiķi, bet ir arī parkets un flīzes, apnika mainīt. Un mani zvēri nav pārāk spalvaini, varbūt spalvainākiem tā turbobirste vairāk noder.

Charly

Vieda Vārna
Man vispār nav dzīvnieku, bet turbobirste man ir must have. Parasto birsti kas bija komplektā nemaz neesmu izmēģinājusi.

ateni

Kokakola
100 eur pārmaksāt? Priekškam? Aaa, pet ne 100 eur, bet 140 eur sanāk.

Mēs arī vecajam Philips turbo birsti neizmantojām, tāpēc pirku bez turbo birstes variantu. Ja godīgi, tad turbo birste sanāk lētāk atsevišķi.

Papildināts 26.04.2021 19:30:

Vasiks
Man nevajag Makita.

Ar Mile esmu dikti apmierināta.

Agrāk ar savu Philips sūknēju garspalvaino kaķi, viss bija oki. Mielei tāda sūkšanas jauda, ka var iesūkt visu kaķi iekšā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418193