Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Miele putekļusūcējs.

ateni

Kokakola

Njā, es jau nomainīju. Būs man bez turbo birstes

Vieda Vārna

Kokakola
Ja nu pēkšņi liksies, ka sūc par švaku (kam gan neticu), turbo birsti var allaž piepirkt klāt. Man savukārt ļoti patīk Mieles parketa uzgalis, ļoti labi gludas virsmas apkopt, gan flīzes, gan parketu.

ateni

Vieda Vārna
Vot man arī visās 4 istabās parkets. Priekšnamā un virtuvē -flīzes. Moška dapirkt prketam birsti atsevišķi? Jāpaskatās cik tāda maksā?

Biju KSenukajā- viņiem tagad arī ir Mieles putekļusūcēju stends, tikai aksesuāru pagaidām nav, jo esot tik tikko sākuši Mieli kā tādu tirgot.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Kokakola

Nu man Karcher sūcējām ir parketa birste, nepatīk, tāpēc Mielei uz tādu nemaz neskatījos.

Man ir Miele C3. Plumju krasa. Loti patik. Sakuma es nopirku Vax Blade4 ladejamo. Loti nepatika. Nomainiju pret Miele. Kluss, garss vads, gaiss pec tirisanas ir tirs, jo ieksa ir filtrs.

Loti patik parketa birste. Miksta, tiesi domata koka griidam. Loti patikami tirit. 9 balles no 10. 1 balle nost tapec, ka nak ar maisinu. Ja iesuc kadu mazu mantu ieksa, tad jakasajas pa maisinu.

Man ir Kercher. Dzeltens, skaļš un liels, bet sūc labi. Pirku Ksenukai par ~70 eur. Paredzēts celtniecībai, bet mājās ideāli darbojas.

Miele ir zināma ar to, ka tehnika (veļasmašīnas, plītis) darbojas vismaz 20 gadus. Vai tik ilgi domā lietot vienu putekļusūcēju, ja tehnoloģijas regulāri attīstas un vai ir jēga ieguldīt tik daudz naudu, jādomā pašai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418193