Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

SEPA

Bumbierkoks

Bumbierkoks

Sveiki!
Vai kāds zina kaut ko par SEPA?

man iznāca pārsūtīt diezgan lielu naudas summu blēžiem. SEPA itkā pasargā pircējus, ja nauda tiek sūtīta no eiro uz eiro kontu un ir zināms saņēmēja IBAN.

sakiet lūdzu, ja es veicu parastu bankas pārskaitījumu, vai esmu SEPA pasargāta? Vai jau no paša sākuma vajadzēja iet caur kaut kādu SEPA aplikāciju / darīt kaut ko konkrētu?

jau no paša sākuma vajadzēja iet

...uz policiju. Naudiņa sen jau tu tū un neko nevar atgriezt.

Bumbierkoks
Sazinies ar savu banku.

Melora

zvans savai bankai, un tikai

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Bumbierkoks

Banka nekādi nevar palīdzēt. Nauda jau prom.

Linciic

Ko nozīmē "sepa pasargā"?

SEPA maksājumi nav zibmaksājumi, tur, iesaistot banku, būtu teorētiskas iespējas atsaukt maksājumu, ja rīkojas uzreiz. Citādi - sepa ir formāts, kanāls nevis apdrošināšana.

Bumbierkoks

Bumbierkoks

paldies!

To arī mēģināju saprast.

pirms veikals vēl nesāka ignorēt mani, es saņēmu šādu epastu no viņiem, kad jautāju par to, kādas garantijas man būs.

'The single euro payments area (SEPA) is a system of transactions created by the European Union (EU). ... European consumers, businesses, and government agents who make payments by direct debit.
The guarantees with SEPA are:
- You see the Iban owner full name and not only a company name
- Both Sender than Receiver are safe 100% from any problem if exist.
Example:
Customer side: Did not receive the products ( digital or physical) --> refund 100%
Seller side: Customer receives products ( digital or physical) but the customer says no received anything. Seller shows proofs of shipping ( digital or physical) and correct processing.
There are many variables of disputes, but in any case, who is on the right side has a 100% refund or completed orders
if any other queries, please feel free to contact us again'

tāpēc izdomāju te pajautāt.

Linciic

Bumbierkoks
Pārdevējs jau var uzrakatīt visādus skaistus teikumus.

Tu veici SEPA pārskaitījumu un tas ir maksājums parastais. Viņi atsaucas uz SEPA tiešo debetu (SDD jeb SEPA DIRECT DEBIT) un tas ir tas līdzinās automātiskajam maksājumam. Bet to LV gandrīz nepraktizē un ne visas bankas piedāvā. Mums ir vietējie automātiskie maksajumi, bet viņi atsaucas tieši uz SDD. Maksajumu tak tu veici nevis ļāvi no sava konta paņemt? Ja tas būtu tiešām SDD, tad bankai būtu tavs atsaukums jāsūta uz saņēmējbanku.

Bumbierkoks

Linciic
Liels paldies!
to arī mēģināju saprast.

tagad varu tiešām rakstīt iesniegumu policijā. Naudu man neredzēt kā savas ausis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418245