Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Thule glide kā kulbu rati

gaura

gaura

sveiki, vai kādai ir pieredze ar Thule glide zīdainim kā kulbu ratiem jau no pirmās dienas? Kādi plusi, mīnusi? Cik liela, ērta, laba ir kulba? Baidos arī par "pārejas laiku", kad bērnu jau varētu likt sēdus, bet tik mazu un aukstajā gadalaikā negribas plikā Thule sēžamajā daļā bez kāju pārsega likt.

Sveika! Mums bija / ir Thule urban glide 2 ar kulbu /tagad sēžamo daļu. Tā kā tie ir bijuši vienīgie rati, nav īsti ar ko salīdzināt. Pie mīnusiem varu vien minēt, ka ļoti jāpieskata stabilitate ar kulbu (jo nu nav jau īsti thule domāti kulbai, tas, manuprāt, ir ražotāja pretīmnākšana), 1x pati gandrīz apgāzu, otrreiz vējš riktīgi iepūta (nu tāds vētras vējš). Mazliet traucēja tas kulbas pārsega pacēlums priekšā sejai, jo tad likās, ka neredzu bērnu, kaut tas pasargā no vēja un tā. Tāpēc to izmantoju nolocītu uz iekšpusi.

Liela tā kulba nav, bet nobraucu visu ziemu no oktobra līdz martam, pagarš bērns. Pārliku sporta daļā, jo protestēja pret ratiem, cerēju, ka tā uzlabosies patikšana.

Gan kulbā, gan sporta daļā izmantoju lodger bunkeri, vēl aizvien tagad uz 1.5g izmantoju.

Man bija svarīgi skriešanas rati un negribēju 2 ratus pirkt, līdz ar to esmu apmierināta un otrreiz gan jau darītu tāpat.

Conejito

gaura
Vai glaidam mugura laidās pilnībā horizontāli? Glaidu neesmu pētījusi.

Bet Urban glaidu noteikti var izmantot bez kulbas. Mums ir thules amerikāņu brālēns Bumbleride indie, un es meitu vadāju bez kulbas pilnīgi mierīgi. Mīnusi mums nesanāca, bet ap nulli braucām. Liku Voksi dūnu maisā mazo. Vienīgais pluss, kas mums ir, bet urban glaidam nav - mums jumtiņš laižas līdz pašai apakšai un saule nespīd iekšā ne no viena leņķa. Bet tā - es kulbu nepirktu.

Papildināts 16.04.2021 13:45:

Vai tad thulei nevar nopirkt kāju maisu, kas aizsargā no vēja?

Mums Bumbleride ir arī kulba, bet nē, napig nevajag.

gaura

Conejito
es vairāk arī skatos uz Urban glide, nekā glide. Taču nez, man gribas kulbu, noteikti.

Es noteikti neliktu jaundzimušo vai zīdaini urban glide 2 sēžamdaļā! Jā, to var nolaist krietni zemu, bet es nebūtu droša, nepiesprādzejot bērnu. Arī maisā. Ne, ne, noteikti pirktu kulbu.

Conejito
Urban glide arī tas jumts krietni daudz uz leju laižas, gan ne līdz pašai apakšai. No kurienes tu sūtīji bumbleride?

gaura
Man teorētiski tagad stāv tā kulba nelietota.. It kā domāju tirgot, bet ja nu vēl viens bēbis piesakās..

gaura

Tehanu
ja nu es izdomāšu par labu Urban glide, tad rakstu tev, kamēr tev vēl mazais pieteiktos, mans jau būtu ārā no kulbas

gaura

Conejito

gaura
Ja nav noslēpums - tad kāpēc gribi kulbu? Kas būs ieguvumi?

Papildināts 16.04.2021 19:02:

Tehanu
Tepat pepa.lv pirku. Bet ja tagad pirktu, tad drīzāk no minikid.lv. Pie viņiem pirku lietus plēvi un kāju maisu. Viņi sadarbojas ar igauņiem kur ir mums tuvākā oficiālā bumbleride pārstāvniecība. Patika komunikācija un ātrums

gaura

Conejito
jaundzimušo likt sēžamratos - - nez, neliekas droši, un rati tā bez satura.

Conejito

gaura
Hmm, kas kulbā ir drošāk kā horizontālos sēžamratos? Nē, es nekasos, es tiešām nesaprotu. Skandināvi vispār kulbas baigi nelieto, pat lielos mīnusos ir sporta ratos siltais maiss, bēbis iekšā un aiziet. Es laikam nelietotu tādus ratus, kam mugura neizstiepjas taisni, kā Bugaboo utml.

Runājot par saturīgumu - uz sporta ratiem uzlikai kulbai ir sliktāka amortizācija un bēbi vairāk krata. Kulbas dibens protams ir stingrāks, bet sēžamdaļas muguriņa arī ir gana stingra, lai zem to dažu kg svara neizliektos, bēbim ir normāls, stingrs pamats.

Kam ir thule, palabojiet, ja tā nav par amortizāciju. Pirmkārt, kulba ir otrādi un bēbim galva ir virs 1 priekšējā riteņa, ratu vieglajā daļā, un tā daļa vairāk lēkā. Otrkārt, vismaz Bumbleride kulba stiprinās pie rāmja uz cietiem adapteriem, bet sēžamdaļa ir uz klipšiem un iekārta tādās kā lentās, līdz ar to, var braukt kaut pa mežu, bērnu nekrata, bet šūpo.

Mēs ar pirmo bērnu braucām kulbā sākumā, tas nebija ne ērti, ne forši.

Es tad ņemtu Vikingus vai kādus līdzīgus labāk amortizētus ratus, ja gribas braukt kulbā. Un vēlāk, ja gribas, mainītu uz thuli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418247