Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Thule glide kā kulbu rati

gaura

Conejito

Mēs tagad braucam šādi. Meitai 2.5 mēneši.

Conejito
Nja es arī nekad nesapratīšu, kas tur ir par ko priecāties sēžamajos ratos. Man ļoti patika vizināt mazo kulbā, tas likās ļoti mīlīgi un ratiņi arī skaisti. Sēžamie rati, protams, ir un būs nepieciešami, bez tiem nekā, bet kamēr vien ir iespēja es noteikti izmantotu kulbu

Conejito

Aylla
Es taču nesaku, ka kulbas sliktas. Katram savs. Man ir ērtāk sporta ratos un es nekad nesapratīšu kulbu fetišu. Un kas no tā?

kukainis

Par ratu pārsega trūkumu – bez ratu pārsega mierīgi var iztikt, man bija BabyCocoon, un forši braucām arī otros ratos bez ratu pārsega. Atšķirībā no lodger, viņam ārpuse ir no tāda kā vējjakas materiāla un labi arī drusku lietū vai sniegū.

Bez kulbas iztikt pavisam – es nespētu braukt, ka nevaru redzēt savu jaundzimušo mazulīti, pirmos pāris mēnešus pēc dzemdībām pavisam noteikti ne. Vēl tagad arī divgadnieku lielākoties sēdinu ar seju pret mani, lai varam sarunāties labāk. Un tīri gulēt, manuprāt, ērtāk ir kulbā, kulbā arī nav jāsprādzē obligāti, var drusku paknosīties un tā.

Conejito

kukainis
Kāpēc jaundzimušo jāsprādzē, viņš tā kā plāno kāpt ārā un iet prom? Nu nav taču tie rati kā pārtinamā virsma, bez malām.

Mums pašlaik ir 2 rati:

EM mondial de lux un thule urban glide 2. Ielikām thule, nu tur ir jāsprādzē mazo, nav tik brīvi kā kulbā, līdz ar to vizinam EM. Thulē liksim, kad sēdēs pats.

Mēs arī skatāmies uz šiem ratiem. Ja kādai līdz rudenim domas, ka varētu bērniņam jau vairs nevajadzēt Thule ratus, labprāt nopirktu!

Conejito
Pràtīgi runā par to, ka kulba varētu drusku vairāk kratīties, bet godīgi sakot, nesēžot pašai iekšā grūti novērtēt.

Savukārt kukainis pareizi min par skatu prom no vecāka. Gan jau ar otro bērnu varētu būt vieglāk to palaist (bet vai vajag?), tomēr arī es labprātāk redzu savu bērnu (sporta daļā Thulei ir ar skatu prom no mammas). Vispār jau ir, kas saka, ka arī vēl 6m vecumā būtu jāved ar skatu pret sevi.

Papildināts 20.04.2021 15:02:

renee_03
Paskaties FB ir grupa "skrienam ar ratiem" vai tml. Ieliec tur ziņu, paseko līdzi, tur ik pa laikam tirgo. Gan Thules, gan citus skriešanas ratus.

Papildināts 20.04.2021 15:03:

Aylla
Thulei kulba nav neko skaista Nav par ko baigi priecāties

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418247