IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".

Sveikas. Biju uz polipa izņemšanu un arī dabūju izrakstu. Ārstu vairs nemaz nesatikšu. Laikam satikšu tikai pēc 10 dienām. Varbūt kāda parastā valodā var izskaidrot izraksta informāciju?

Mana situācija bija parastā-viss bija labi, gandrīz gatavojos transfēram, bet pēkšņi pēc stimulācijas parādījās polips, ko sanācas likvidēt.

Citronins82

Hamster777
Grùti salasìt..bet man ar bija Endometrijas hiperplazija,endometrijas polips.Bet vai tev neteica daktere ka tev jàgaida atbildìte,par polipu,un tad pie viñas? Man vsjadzèja sagaidìt atbildi pèc 10 dienàm un tad iet,pie savas dakteres.Àtràk viña man transfèru netaisìja

Citronins82 lūk tā arī rakstīts, ka pēc 10 dienām vizīte pie ārsta. Tikai gribēju saprast vai tad ir aizdomas arī par hiperplaziju un kā vispār tas var ietekmēt tālāko procesu

Citronins82

Hamster777
Hiperplàzija ir kad endometrijs ir biezàks,vai ir sabiezèjumi .Man bija tas pats tà saucamà hiperplàzija,bet man veica histerezetskopiju dèĺ tà,un piereiz atrada endometrija polipu.16 februàrì bija hister.Sagaidìju mr,Martà un sàku dzert endometrijam estrofem.Fet bija marta beigàs.Es domàju ka tev arì tur viss ok bùs

Papildināts 14.04.2021 20:31:

Hamster777
Kad tev transfèriñś paredzèts?

Papildināts 14.04.2021 20:33:

Sagaidìsi atbildi,un dr dos zaĺo gaismu

Citronins82
Pašlaik transfers atlikts dēļ polipa un iespējamās hiperplazijas

Peperomia

Labrīt Dāmas! Laikam palaidu garām, bet vai pirmdien gadījumā kāda negāja uz klīniku, kur uzreiz pavaicār arī par to Covid poti, kāda nostāja ir klīnikai?

justme

Hamster777
Man bija tieši šis pats, gan polips, gan hiperplāzija. Tev jau tagad iztīrīja dzemdi, būs pats labākais laiks transfēram. Es vienu ciklu izlaidu, nākošajā transfērs, kurš bija veiksmīgs.

Limoo

Peperomia
Viņiem grūti pateikt, jo pētījumu īsti nav, ir tikai kaut kas par Pfizer. Bet labāk ar poti, nekā saslimt gaidību laikā.

Jā, cik sapratu no dr. teiktā, tad to arī iesaka- ja ir iespēja, labāk izpotēties ātrāk, tas ir, pirms procesa, jo, piemēram, nedod Dievs, saslimt ar Covid stimulācijas laikā...

justme
Sapratu, ka arī būs cikls jāizlaiž. Man likās, ka polipa izņemšana ir sīkums, bet pamodos palielā asins peļķē

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418261