IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
justme

Hamster777
IVF Riga nav tādas aparatūras ar kuru var vienkārši nošņikāt nost polipu, tur skrāpē nost visu endometriju. Domāju citās klīnikās ir līdzīgi. Man gan pēc procedūras bija milzīgais tampons ielikts.

Varbūt ir kāda , kura šobrīd vai tuvākā laikā uzsāk procesu par savu naudu un nozīmēts ir GONAL. Atdodu GONAL , 2 neatvērtas pakas, uzglabāt - ledusskapī. Derīguma termiņš gan tikai līdz 05.2021. Man bija paredzēts uzsāk procesu aprīlī,bet pārcēlās uz jūliju.

justme
Pateicos par informāciju. Gaidīšu tad savu vizīti pēc 10dienam

Denvera

Nu tā meitenes 4. stimulācijas reize vainagojās ar vienu pārsliņu. Vismaz esmu soli tuvāk! Kāda ir statistika ar pārsliņu atsaldēšanu - bieži iet bojā?

picka

Denvera
Reti iet bojā. Katrā ziņā, ja iet bojā, tad nav bijusi laba, nevis saldēšanas dēļ.

Error404

Hamster777
man apstirpināja hiperplāziju, tgd jādzer 3 ciklus pg 16.-25cd

Papildināts 15.04.2021 12:49:

bet es negatavojos FET. gaidu savu rindu VP

Dīvaini, ka pilnīgi asins peļķē. man bija mini rozā izdalījumi 2 dienas un viss.

Jevgenija
Jums vēstule

LilleB

Denvera
Apsveicu ar pārsliņu!

Agrāk atbirums pēc atsaldēšanas esot bijis lielāks, jo tehnoloģijas vēl nebija tik attīstītas. Tagad ir, kā picka saka.

Mēģinu sasprindzināt smadzenes un atcerēties, vai Cālī ir kāds tāds gadījums bijis, bet nenāk prātā. Jebkurā gadījumā - ja arī ir, tad tādi gadījumi te noteikti nav regulāri.

Tā ka neuztraucies un mierīgu sirdi gatavojies jūsu tikšanās dienai!

Neiny

Denvera
Apsveicu ar vienu veselīgu pārsliņu.

Kāds nākošais solis? Būs FET nākošajā ciklā?

Error404
Man bija apakšā paklats paladziņš, kurš bija krietni ar lielu pleķi

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418261