IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
Citronins82

Denvera
Oj saprotu tevi,man ar tàds pats jautàjums bij par atsaldèśanu ar savu vienìgo pàrsliñu.Bet piekrìtu pickai.Viss bùs labi,uzticies savai pàrsliñai,izturèja lidz 6 dienai izturès arì atsaldèśanu.

Denvera

Citronins82

picka

LilleB
Neiny

Paldies meitenes, Jūs ieviešat cerību

Rīt braukšu uz vizīti pie dakteres, un tad jau tuvāk zināšu kas un kā. Ja viss būs kārtībā, tad droši vien nākošajā ciklā FET.

Papildināts 15.04.2021 14:26:

Rītā pajautāšu arī par Covid 19 poti. Itkā vajadzētu izpotēties, bet bail, ka tas varētu kautko ietekmēt.

Papildināts 15.04.2021 14:31:

Aaaa, varbūt šeit ir kāda skolotāja vai izglītības jomā strādājošā. Šodien uzgāju info, ka ar LIZDA karti EGV klīnikā ir 10 % atlaide

https://www.lizda.lv/basket/sia-klinika-egv/

Papildināts 15.04.2021 14:31:

varbūt kādai noder

zeltenezeltene

Jevgenija
Gadījumā, ja te neviena neatsaucas, ir vērts ainest uz savu auglības klīniku. Tur tad atdod tālāk kādai, kurai ir process par savu naudu.
tā kā neviena šeit nav pieteikusies uz Citrotide - to arī vedīšu uz klīniku

Citronins82

zeltenezeltene
Nu nezinu gan,vai klinika atdod tàpat.man ar vajadzèja piepirkt,un klìnika iebàza savu un pàrmaksàju vèl 15 euro,un gàju VP

Papildināts 15.04.2021 14:59:

Es vairs neatceros kas bij ćekà rakstìts par ko,bet zinu ka nebija tàs zàles noràdìtas

Pēc šī rīta sekmīgās punkcijas (13 olšūmas) slikta dūša un nepāriet. Esmu mājās jau vairāk kā stundu. Apetītes nav un dzert arī negribas. Ko var darīt, lai pāriet? Pirmo reizi šādi

Citronins82

Man arì stàv cetrotide 1 gb,un Luveris 75 ,1gb

Papildināts 15.04.2021 15:02:

Mezameitene
Saulìt,dzer daudz ùdeni,pat negribot

picka

Mezameitene
Jā, vajag uzņemt šķidrumu, lai skalojas laukā pārstimulācijas medikamenti.

Denvera

Mezameitene
Iedomājies, ka ej pa veikalu garām sulas un ūdens plauktam, iedomājies dažādus dzeramos kamēr kāds uzrunās. Es šitā izdomāju, ka gribu to alvejas dzērienu ar gabaliņiem, aizsūtīju vīru pakaļ. Tas bija vienīgais ko varēju dabūt iekšā. Tev jāuzņem kautkāds šķidrums, lai anestēzija ātrāk iziet laukā.

deivons

Es biju tas gadijums kad pec atsaldzesanas neizpletas ka vajag. Man no 3 saldetajam palika 1 deriga toreiz.

Citronins82

deivons
Nu tev to vajadzèja tagat

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418261