IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
mrs_pecinjaa

Marge20

sirsnīgi sveicu ar labo rezultātu!!!

Marge20

mrs_pecinjaa
Paldies! Kausiņš nostrādāja... tagad jāsagaida vakara zvans..vik būs kopā...tad arī pateiks kādas kvalitātes ..

squirtle

Marge20
Super Lai izdevies vakars!

KaraLieNNe

Marge20
Lieliski! Nu es lieku uz 10 Nu tā, lai riktīga bērnudārza grupiņa

Kassidija

Marge20
Apsveicu ar tik ražīgu iznākumu - pa ilgiem laikiem te tik jaukas atsauksmes par Jūsu ārstiem Lielisks rezultats.

Papildināts 26.04.2021 17:48:

LizzyV
pirmais rādītājs ka AMH ir zems ir tas ka loti slikti atbild stimulācijai, maz izpunktē un antrālais folikuli skaits arī zems - ja tas nav par jums un labi stimulējas (daudz olšūnu) tad AMH ir normāls

Varbūt zini kā izskaidrot situāciju kad AMH ir labs 1.41 31 gada vecumā, bet organsisms slikti atbild stimulācijām, kā arī atrālo folikulu skaits ir niecīgs ?

Marge20

Sveikas uz doto brīdi sasaldēja 3 embrijus ir gan AA BB klases...viņa atstāja vēl līdz rītdienai dažus sasparoties..teica uzzvanīs rīt un pateiks cik būs kopā!

Papildināts 26.04.2021 18:31:

KaraLieNNe
Nē 10 noteikti nebūs... Man uzreiz pateica ka norma ir kad 70% atkrīt...tad no visiem 17 max ir 5..embrioloģe droša par 4...par pārejiem redzēs .ir vēl laiks..audzē 6 dienu...

AmaliaHerkir

Kassidija
Mums ar tevi vienāds vecums un līdzīgs AMH. Uz stimulāciju reaģēju labi, bet pirms tam dr arī redzēja ļoti maz to antrālo folikulu un komentēja, ka tā biežāk mēdz būt stresainām sievietēm ar skrienošu dzīves ritmu. Ņemot vērā, ka esmu tāda neirotiska un savā veselībā jau daudz kur redzu stresa pēdas, pieņēmu šo skaidrojumu kā sev atbilstošu.

Kassidija

AmaliaHerkir
Šis izskaidrojums ir ļoti ticams - taču to mēdz pielietot visām kaitēm , skrienoša neesmu , stressaina par ilgo neizdošanos gan protams

LizzyV

Kassidija
nēesmu pētījusi šo, jo nav mana gadījums bet esmu redzējusi UK un USA forumos daudz tādas tēmas.

un vai Amh esi tikai vienreiz nodevusi? personīgi zinu DIVAS meitenes kurām AMH analīze bija klūdainaa gulbī

Sveiki meitenes.Arī es esmu rindā uz savu brīnumiņu un lasu visas pieredzes,kas Jums ir bijušas.Lūdzu sakiet,vai pirms procesa uzsākšanu Jūs lietojāt kādus vitamīnus?vai varbūt kādus dabīgos?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418261