IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.2

picka

Slēdza picka: "Lapas limits.".
Neiny

Esilaaa
Pirms procesa laicīgi jau lietoju D vit., Omegu.

AmaliaHerkir

Esilaaa
Man šķiet, ka te visas ir dažādās kombinācijās un variācijās dzērušas visu Viena lieta, kas atkārtojas visām un vienmēr jābūt optimālā līmenī, ir D vitamīns, pārējais pēc attiecīgā gin daktera ieskatiem. Pirmajā lapā ir saite uz labu resursu par šo tēmu: https://www.doulaforyou.org/post/vitam%C4%ABnu-pl%C4%81ns-no-ies%C4%81c%C4%93ja-l%C4%ABdz-ma-tre%C5%A1%C4%81-da%C4%BCa

QueenIgwe

Sveikas meitenes. Ilgi neesmu neko rakstījusi, bet tas nenozīmē,ka nesekoju līdzi kā jums visām iet.

Pēc mana neizdevušā ET, ieturēšu mazu pauzi. Un pagaidām plāns ne ātrāk par Jūliju, domāt par nākamo procesu. Viena pārsliņa mani gaida, tikai man pašai jābūt visam gatavai.

Vēlu visām censonēm veiksmīgus procesus un sagaidīt savus brīnumiņus!

QueenIgwe
Paldies!

Saņēmu vakarnakt analīzes: HCG -29 ; Progesterons: 25 . Prieks un satraukums vienlaicīgi par zemo HCG. Vakardien 6. diena pēc transfera.

Mezameitene
Manuprāt, hcg labs, jo 6. diena pēc transfēra! Apsveicu!

Citronins82

Mezameitene
Apsveicu,lai ieritinàs puncì uz 9 mèneśiem

picka

Nu, Verbena, Tev tas transfērs bijis? Drīz uztapināšu jaunu lapiņu, vaktē kausiņu

Marge20, Tu arī vaktē kausiņu, lai ir kur salekt iekšā Tavām dzīvotspējīgajām šūniņām

Pārējās arī esiet modras. Ticu, ka ir darbdienas sākums un cālis nav primārais, bet man šodien darbīga diena un vēlāk netikšu pie datora, tāpēc jaunu lapiņu uztapināšu tagad

Sveiki!

Vēlos noskaidrot vai arī valts apmaksātā promrammā par FET ir jāmaksā un kāda ir aptuvenā maksa? Paldies.

KaraLieNNe

Mendija1
VP par FET ir jāmaksā 21€.

Papildināts 27.04.2021 09:46:

QueenIgwe
Tā ir tikai 6 diena. Varu iedomaties, cik labi juties... lai šī sajūta paliek uz 9mēn

Neiny

Mezameitene
Apsveicu!

Manuprāt, ļoti labs hcg rādītājs. Man 6. dienā arī bija ap 30, oficiālājā analīžu dienā jau bija ap 200.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418261