Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pampst kājas

Zanzun

Mammas, 4 dienā pēc dzemdībām uzpampa kājas (jau otro dienu). Pirms tam tūskas nebija. Dz n teica ka tā var būt. Bet man kaut kā tramīgi..

Zanzun
Tā var būt. Man bija, un dzemdību nodaļā ar teica, ka tas tā var būt, kad notiek piena rašanās un citi hormonāli procesi. Un gana ilgi tas pampums saglabājās. Vienīgais, kas līdzēja, mēģināt biežāk apgulties un pacelt kājas augstāk.

mea
Paldies. Mani vnk samulsināja ras, ka pagāja 4 dienas un tad pēkšņi sapampa.

Papildināts 17.04.2021 19:57:

mea
Uzliekot kājas uz spilvena paliek labāk, bet kā ceļos tā atkal banciņas

Zanzun
Es arī pirmajā reizē sabijos. Pēc otrajām dzemdībām bija vieglāk pieņemt šo dīvainību.

Man tas pampums kājām saglabājās vismaz mēnesi , toties pēc tam bija tāds prieks par slaidām kājām

Galvenais, nesamazini ūdens un cita šķidruma uzņemšanu, jo no tā nav atkarīgs. Dzert vēlams daudz.

mea
Paldies. Tiešām vismaz mazliet mierīgāk ap sirdi palika ❤️

Have your legs crossed at whatever point you say it since that is a hot allure. Attempt to fold your legs and sit at whatever point you can. This is a silly quality without a doubt. style care hunt blog At whatever point you see young ladies, you will consistently see her sitting leg over leg. So attempt to be a young lady

Conejito

Man pampa rokas, pirksti. Ilgi tas nebija, dažas dienas.

Kapriza

Man tuuska peec ķeizargrieziena saglabaajaas vairaak par meenesi. Bija pat taa, ka pirms beerna dzimsanas sveeru 87 kg, peec meotas dzimsanas ( 3.700 kg ) es sveeru tikai par 1.kg mazaak. Kaut biju cereejusi, ka noeizara galda nomaapsu par vismaz 6 kg vieglaaka. Meenesa laikaa nogaaja 10.kg. Bet tuuskainums saglabaajas. Un tad nogaaja.

Man pēc ķeizera arī bija tūska. Kājas kā bluķi. Palīdzēja kad atgūlos un uzliku kājas augstāk. Kā staigāju, tā atkal.. nobijos, ar pirmo bērnu tā nebija (pirmais vaginālās dzemdības) Ginekoloģe teica pāries. Tā arī bija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418323