Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olnīcu vēzis, kas pēc?

Fcukup

Man IIIA stadija, būs operācija visu izņems olnīcas, vadus, dzemdi, vēdera plēvi, tad parakņāsies un izdomās vai no aknas ar nav gabaliņš jānošņāpj.

Izrakņāju visu googli un saprotu, ka būs laikam jāmirst, jo statistika baisa, ja nemeklē ciparus, tad visur uzmundrinoši raksti un varavīksni kakājoši vienradži, bet es ticu skaitļiem. Ja rac ionāli spriež, tad 5-7 gadus vēl varu baudīt dzīvi.

Kā pēc pieredzes? Kam tuviniekiem ir bijis šis vai pašām? Jāmirst vai tā kā nē?

Kā pēc tam bez visiem orgāniem? Iestājas menopauze ar visām tās izjūtām?

Ir ķīmijas terapija?

Nezinu neko par konkrēto diagnozi. Varu vien pateikt, ka procenti ir procenti, bet tu neesi procents un statistika, un kamēr nav tā, ka 100% neārstējams, tikmēr var cīnīties.

Manā pieredzē arī bija ļoti biedējoši tie procenti, un joprojām ir. tāpēc es rakstus par to vairs nelasu.

Barbarabb

Operācija - rēta no krūšukaula līdz paša apakšai - izņem olnīcas, dzemdi un visu uz kā kādi audzēja gabaliņi - ja uz aknas - tad daļu aknu, daļu zarnas - da jebko...

Pēc tam ķīmija - ja labi reaģēsi uz ķīmiju, tad tie 5 gadi ļoti reāli... Pēc ķīmijas regulāras pārbaudes - CT un marķieri - kā kaut kas jauns uzaug - tā atkal griež ārā un atkal ķīmijo...

Cik tev gadi?

Par konkrēto diagnozi nezinu, bet man bija dzemdes kakla vēzis III stadijā. Nebija operācija, bet bija ārējie un iekšējie stari, ķīmija. Katrs organisms ir savādāks, līdz ar to reakcija gan uz zālēm, stariem utt ir savādāka. Varu teikt vienu, jāmācās sadzīvot ar diagnozi, ar ārstēšanas sekām un pēc iespējas mazāk stresot un pārdzīvot. Cilvēks spēj daudz izturēt, saku to no pieredzes.

Mammai 2015. gadā atklāja olnīcu vēzi 3b stadijā. Izgrieza visus apakšējos orgānus, plus vēderplēvi un daļu no taisnās zarnas. Plus ķīmījterapija. Un viss bija likvidēts. Trīs gadus bija periods bez slimības.
Tad parādījās recidīvs. Un atkal ķīmijterapija. Nu jau 3 gadus ķīmiķojas. Maina un maina zāles. Jo vairs nav tik vienkārši nosist tos mezglus. Operāciju gan vairs netaisa , ja ir recidīvs. Jo nav īsti jēgas, jo var būt vēl sliktāk tad.
Tā nu cīnāmies .

Barbarabb

Zem 40. Nja. Pavisam drīz (nedēļa)redzēšu kā sagraizīs.

Engolija
Paldies, ka padalījies. Dīvaini, ka ārsti ne pušplēsta vārdiņa par ķīmiju neminēja. Vispār dīvaini viņi, viss kā ar knīpstangām jāvelk ārā. Tikai bola acis grīdā un kaut ko minstinās un murmina.

Ja no ķīmijas atsakās diez cik ilgi tad izvelk? Un kā no tāda vēža veida mirst, es nesaprotu, atsaka aknas un es saindējos vai kāds tas iemesls ir vai var būt?

Es sev neredzu jēgu ķīmijoties, mocīties n-tos gadus, izskatīties kā zombijs un beigās tik un tā palagā tīties.

Fcukup

Ķīmijterapija nav nekāda mocīšanās, kā to raksta visur. Mana mamma piemēram labi panesa ķīmiju. Mati izkrīt, tas gan.
Un ķīmiķoties ir liela jēga , ir īpaši tagad jo Tev dzīves laikā vairs var nebūt recidīva (audzēja atkārtošanās), un vari būt pilnīgi vesela.

Tāpēc izmet no galvas šīs visas sliktās domas, un uz priekšu!

Engolija
Bet ja visu izgiež tāpat audzēja nebūs, ne?

Un mazāk lasi, kas ir Googlē. Tur par katru mazāko slimību var nu tāāādus brīnumus izlasīt, ka pēc tam nevar gulēt mierīgi.
Es arī sākumā lasīju, un buros cauri visam un domāju ārprāc, ārprāc.
Bet kopumā viss nav tā, kā tur pasniegts.
Tik daudz cilvēku ir izārstējušies no vēža, un dzīvo mierīgi 10, 15 un 20 gadus!

Avene77

Fcukup
visu izgriež, audzēja masas nebūs, bet jebkur var būt audzēja šūnas no kurām veidojas metastāzes, tāpēc visticamāk ķīmiju nozīmēs līdz ko atkopsies pēc operācijas (mēnesis vai nedaudz vairāk). Ne visiem izkrīt mati, manai mammai neizkrita kaut brīdināja ka kritīs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418335