Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olnīcu vēzis, kas pēc?

Fcukup

Audzēja atklāšanas brīdī vajag izgriezt un ķīmiķot. Jo bez ķīmijas var sanākt, ka audzēja šūnas vēl paliek kaut kur neredzamās.Ķīmija tās apēd. Un vari būt vesela gadus vai pat visu dzīvi!

Avene77

Ķīmija ir domāta lai uznīcinātu tās atlikušās šūnas.

Papildināts 19.04.2021 00:08:

Kā atklāji? Bija kādas aizdomas uz audzēju?

Engolija
Krievu un ASV forumus palasīju. Nez neredzu jēgu nepārtrauktam cīniņam 'maina un maina tās zāles'

Klau, no kā tad nāve iestājas, atsaka aknas, plaušas? Tev noteikti vairāk informācijas.

Fcukup

Nāve iestājas, ja aknās vai jebkur citur orgānos vairojas un vairojas metastāzes vai aug. Bet tā nav visiem.Tāpēc taisa to ķīmiju, lai to apturētu, vai iznīcinātu tās šūnas.

Avene77

Fcukup
nesaki vis ka nav jēgas, dzīvildzi var krietni vien pagarināt ja paveicas un audzējs reaģē uz ķīmiju. Es pirms 2 dienām gan apglabāju mammu, aizgāja ar lielu un ļoti agresīvu zarnu audzēju gada un 2 mēnešu laikā kopš atklāja. Bet viņai bija viss vēdera dobums pilns ar tām šūnàm un ķīmija neņēma, audzējs bija ļoti agresīvs.

No kā tieši iestājas nāve nezinu - slēdzienā nāves iemesls audzējs. Bet dr. paliatīvajā nodaļā saprata ka viņa aiziet jau 5 dienas pirms manis.

Avene77
Iekšējā balss čukstēja. Tā muguru pavilka, kaut kur iedūra un sajūta, ka mūžīgs PMS. Aizgāju pie savas gin, jo vienā olnīcā cista jau no 18 gadiem un man tā beidzot apnika, gribēju, lai paskatās un nosūta uz lapraskopiju un izgriež, varbūt vēl ko pievreizes ieraudzīs ko USG neredz. Bet nu daktere man ļooti pedantiska un pēc USG aizsūtīja mani uz LOC nu un tur arī atklāja.

Avene77

Engolija
nu redz manai mammai aknās bija tikai aizdomas, mazs mezgls. Tā kā diez vai aknas pielika to pēdējo punktu. Viņai 2 mēnešus pēc operācijas, kur izņēma vienīgo sudzēju, bija jau čupa ar audzējiem, pusgadu pēc pirmās operācijas bija jau 6 lieli audzēju 10cmx8cm un līdzīgi un vēl daudz mazie... viņa oati pēdējo mēnesi teica - es jūtu ka viņš ēd mani nost...

Avene77
Man pavisam negribas mākslīgi dažus gadus pavilkt dzīvi. Tā, ka es pasēju un dzīvošu cik dots bez ķīmijas.

Avene77

Fcukup
turēšu īkšķīšus lai Tu izvelc to laimīgo loterijas biļeti .

Papildināts 19.04.2021 00:23:

Fcukup
manuprāt gan viens gan otrs lēmums ir cienījams un atbalstāms. Bet Tev derētu vsirāk pakonsultēties, uzklausīt dažādu speciālistu viedokļus un tad saprast vai ķīmiķoties vai nē, kādi no tā ieguvumi un kāda dzīves kvalitāte... tikai visu saliekot kopā pieņemsi pareizu lēmumu

Avene77

Nu jā, nāve parasti iestājas, ja audzējs apēd cilvēku, tieši tā. Nav noteikti jābūt aknās.
Tavai mammai tiešām tad ļoti agresīvs bija, ja jau tik īsā laikā aizgāja un pēc operācijas tik drīz savairojās vēl.

Papildināts 19.04.2021 00:26:

Fcukup

Tieši ķīmija Tev var palīdzēt likvidēt audzēju.
Un ķīmija nav nekas šausmīgs. Vairāk labuma, nekā ļaunuma.
Padomā par šo!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418335