Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olnīcu vēzis, kas pēc?

Fcukup

Avene77
Cik mamnai apmēram gadu? Un kāda bija sajūta pēdējo mēnesi, nespēks, sāpes? Es atvaino es tiešām nesaprotu, jo esmu redzējusi mirstošos tikai fimās, bet dzīve nav amerikāņu aktierspēle. Gribas apmēram saprast, kas mani teorētiski sagaida. Sajūta, ka cilvēkiem kauns runāt par finišu.

Avene77

Fcukup
es varu pastāstīt mammas pieredzi, bet paliatīvajā nodaļā bija sieviete ar tādu pašu vēzi, tikai citu pieredzi. Mana mamma vēl 2 nedēļas pirms nāves dzīvoja, uz veikalu gāja, pēdējo mēnesi palika mazāk spēks, biežàk jāapsēžas un tā. Bet gslvenais ka dzīvoja. Sāka tas audzējs sāpēt, labi palīdzēja visparastākais Dolmen, Nimesil. Viņa gribēja vēlreiz operēties, gājām pie ārstējošā ķirurga, bet, redzot izmeklējumu, viņš teica lai ātri lieku mammu rindā uz paliatīvo. 2 nedēļu laikā rindu sagaidījām, es pat šaubījis vai braukt, jo viņa taču staigā, ēst sev taisa, bet viņa teica ka grib lai zāles saregulē un tā. Pēdējo nakti pirms slimnīcas sāpes sāka pieņemties spēkā un vairs nereaģēja uz pretsāpju zālēm. Nedēļu nodaļā viņai deva sistēmas, pārlēja asinis, bija moža un spēka pilna, gribēja visu ko ēst, vedu paciņas ar kārumiem, plānoja kā mājās brauksim, gultu pārklāsim.. un tad vienu dienu viņai bija ļoti dīvaina balss, kā no tālienes, nākamajā dienā vairs nevarēju sazvanīt, kamēr tiku skaidrībā pagāja vēl 2 dienas, uzzināju ka atkal pieauga sāpes tapēc sāka dot morfiju un tad viņai nesāpēja tikai gulēja... 6 dienu laikā lēnām un mierīgi izdzisa kā svecīte (pēc daktera vārdiem).

Papildināts 19.04.2021 00:50:

Istabas biedrene uz paliatīvo brauca jau ne pirmo reizi, katru reizi tiekot pie aizvien lielākas morfija devas, un katru reizi, nejūtot sāpes, ieraujot savu morfija devu, pilna enerģijas un dzīvesprieka brauc mājās... Viņiem viens mirējs jau 7 gadus regulāri braucot mirt - sariktē tik zāles un dzīvo tālāk cepuri kuldams.

Tie audzēji ir tik dažādi, ja nav agresīvs tad vēl daudzi gadi var paiet kamēr ko ļaununodarīs...

kristianna

Man gimenē sieviete nesen nomira no olnīcu vēža. Pusgada laikā kopš atklāja. Tur gan bija jau 4.stadija. Vairs neko neoperēja. Vienreiz tik uztaisīja kīmiju un uzreiz no tā arī nomira.

Cucamonga

Fcukup
Ko ārsti Tev var sacīt tagad? Neko daudz. Kad atvērs vēderu, apskatīsies, un izlems par turpmako taktiku. Tā nu tas ir.
Bet pievienojos augstāk rakstītajam-jebkura stadija ir tikai cipars statistikā. Katram savs rumpis ar savu reakciju un spēju kompensēties, ieiet recesijā. Turies.

Papildināts 19.04.2021 08:51:

Starp citu, ja šo tēmu lasa arī tās, kam olnīcu vēzis nav aktualitāte.
Kapec Norvegijà un vēl atsevišķas valstīs, pēc tam, kad sieviete ir dzemdējusi vēlamo bērnu skaitu, kā kontracepciju izraudzīties olvadu izņemšanu. Starp 30 un 40 tā populārākā metode. Tāpēc, ka amerikāņu un krievu zinātnieki vienlaicīgi pierādīja, ka 70% gadījumos olnīcu vēzis sākas olvados. Vienlaikus ir gan kontracepcija, gan vēža profilakse. Izņemot olvadus-pat vizuāli veselus, tos sūta uz histologiju, un ja tiek atklātas ļaundabīgas šūnas tiek veikti visi onkoloģijas ārstēšanas pasākumi.

He-he-he

Man mammai gan bija cits audzējs, bet viņa bija dzīvs pierādījums, ka statistika ir statistika, bet reāli katram ir savs dots attiecībā uz dzīvildzi. Viņai mediķi deva 6 mēnešus no diagnozes, nodzīvoja 3,5 gadus vēl. Paķīmiķojās, tad viņai pateica, ka principā var iet pirkt baltās čībiņas, bet viņa aizgāja pie antroposofa, kura viņu tālāk ar homeopātiju vilka. Un var te daļa stāstīt, ka homeopātija ir ūdens, bet, kāda starpība, vai tas bija placebo vai kā - pa tiem 3.5 gadiem viņa paspēja kemperī apceļot pus Eiropu, apceļot Latviju un izbaudīt, cik dots. Nu beigas.... beigas kā jau beigas - filmās ir skaistāk.... Tas bija tāds ļoti garīgs ceļojums mums visiem iesaistītajiem, bijām kopā līdz pēdējam. Domāju, ka viņai palīdzēja arī tas, ka līdz pēdējai dienai mēs pret viņu neizturējāmies kā pret mirēju. Novēlu izvilkt laimīgo lozi un ar paceltu galvu uz priekšu. Dzīve ir šodien.

Barbarabb

Meitenes pareizi raksta - operācijas laikā ārsts izņem to, ko redz ar aci, ķīmija iznīcina mazās šūnas, ko operācijas laikā neiztīrija. Diez vai operācijai vieni būs baigais efekts - jo visu iztīrīt nav iespējams un pēc operācijas vēderā palikušās šūnas sāks atkal vairoties...

Runājot par miršanu - olnīcu vēzis izplatās pa vēderplēvi - aizlien pa visiem vēdera dobuma orgāniem, ļoti raksturīgi, ka beigās sakrājas vēderā un plaušās litriem ūdens. Manai kolēģei/darbaudzinātājai tieši tā bija - kad lasīju tad viss kā pēc grāmatas. Aizgāja ar trombemboliju - tas arī raksturīgi vēža pacientiem.

Kas tas tev par ārstu, kas normāli nerunā, kā sauc? Manai kolēģei bija dr Mitildzans - perfekts ārsts, varbūt mēģini tikt pie viņa.

Barbarabb

Ja vēderā ir ūdens, tas nenozīmē gan, ka pēdējā stundiņa klāt. Mammai veselas 4 reizes sūca ūdeni no vēdera dobuma. Un tā 2 gadus.
Tagad mērķterapijas dēļ , vairs nekrājas ūdens.
Un plus lieto urīndzenošos.

Papildināts 19.04.2021 12:05:

Katru reizi izsūca 15 litrus. Pašas svars 58 kg.

Fcukup
Ķīmiju vajag, bez viņas nekādi. Tā iznīcina visu slikto, kas palicis nepamanīts pēc operācijas.

Papildināts 19.04.2021 17:41:

Onkoloģijas centrā ne tikai dr. Mitildžans ir labs, bet arī dr.Ņesterenko.

Papildināts 19.04.2021 17:43:

Un no sirds iesaku, nelasi gooogli, 90%tur ir nevajadzīga informācija (zinu ko runāju).

Dachuks
Tev ir vēzis? Esi izārstējusies ar ķīmiju?

Esmu pie ķīmijām atstrādājusi nevienu vien gadu.....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418335