Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olnīcu vēzis, kas pēc?

Fcukup

Dachuks
Kad pati izārstēsies ar ķīmiju, tad arī ieraksties.

Papildināts 19.04.2021 20:17:

Starp citu arī calis.lv ir pieskaitāms google

Papildināts 19.04.2021 20:19:

Protams, paldies tām, kuras kaut cik atbildēja pa tēmu. Man diskusija par to vai vajag vai nē ķīmiju ir neaktuāla.

Ņem par labu, veiksmi, veselību un izturību.

Fcukup
Pazīstu divas sievietes - vienu olnīcu vēzis piemeklēja ~70 g. v., otru ~40 g. v.

Par stadijām neatceros, bet viss sākās diezgan bezcerīgi. Operācija, ķīmijterapija. Abas kādu laiku bija bez matiem, bija ļoti grūti, bet abas bija īstas cīnītājas pēc dabas. Tas notika pirms gadiem deviņiem.

Šobrīd abas ir veselas. Nekas nav atkārtojies, viss ir labi. Tik vien kā no plašās operācijas sāp saaugumi, ja uzvilkti pārāk cieši džinsi.

Turies, Fcukup. Tev ir divas iespējas - baidīties un nolaist rokas vai TICĒT, ka būs labi. Izvēlies otro.

Fcukup

Esmu ķīmiķotais un starotais vienlaikus. Vēzis gan bija cits. Bet nevienu brīdi nedomāju, ka atmetīšu ar roku, lai notiek, kas notikdams. Man bija 8gadīgs bērns un nevarēju tā nolaist rokas. Nav tā ķīmija tik briesmīga.

Es arī pazīstu sievieti vecumā drusku pēc 40, kurai bija atklāts olnīcu audzējs 3.stadijā, ar metastāzēm aknās. Operējās, ķīmiķojās, ir sveika un vesela tagad, slimoja pirms 5 gadiem.

_Aronia_

Žurnāliste UK Ilze Kalve FB apraksta savu dzīvi pēc šīs dg. Ja pagooglē, tad var atrast arī citur. Vairāk kā desmit stāstu.

AuraAura

Manai draudzenei bija dz kakla v. Atkārtojās, agresīvs, un tad izņēma visu ko var izņemt sievietei. Ķīmijas, starošanas, gadu. Ir pagājuši 13 gadi, vesela. Nekādus traucējumus dēļ izņemtiem orgāniem, man liekas viņa vispār neizjūt, izskatās arī normāli, savam vecumam. Novēlu daudz spēka, veiksmes, lai viss izdodas un nekad nepadoties!

Redzu mamogrāfijas rezultātus. Ir veidojums arī vienā krūtī un paaugstināts krūšu onkomarķieris.

Domāju iesūdzēt valsti / slimnīcu tiesā. To rīt pateiks jurists. Ir priekšvēsture visam šim pasākumam.

Kapriza

Fcukup
Turies! Kàpèc vaino slimniicu pie diagnozes? Kaut ko laikus nepamanīja? Draudzene vienà cità ES valstī apm 3 vai 4 gadus vàca pierādījumus tiesai, par nepareizi uzstaadiitu diagnozi, laikus nepamaniitu audzèju. Loooti ilgs process. Liidz tiesai neies, jo atrunaas kompensaacijas apmeeru.

Barbarabb

Kā pati jūties fiziski (par emocionālo, protams, pat neatļaušos jautāt...) - kādas bija pazīmes, ka kaut kas nav labi?

Vai tev pēc operācijas būs, kas palīdz ar mājas darbiem, iepirkumiem, ēst pagatavošanu utt? Vai nav mazi bērni - tad laicīgi jāsarunā, kas palīdzēs viņus vākt... Nezinu tavu situāciju, bet mana kolēģe, kam bija tā pati diagnoze, kas tev, dzīvoja viena - mēs sataisījām pat sarakstiņu lai vismaz ja ne katru dienu, bet katru otro dienu pirmajā nedēļā (varbūt arī otrajā nedēļā, vairs neatceros) palīdzētu ar ikdienas lietām. Kā jau teicu rēta bija no pašas augšas līdz pašai apakšai - bija grūti apdarīt mājas lietas pirmajā brīdī...

bija jānēsā pēcoperācijas josta - ar to esot bijis vieglāk

ja kaut kādas praktiskas lietas un jautājumi, tad varu censties atbildēt - biju blakus kolēģei praktisi visu ceļu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418335