Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olnīcu vēzis, kas pēc?

Fcukup

Rizis

Fcukup
Tiešām turies, bet neņem vērā visu statistiku!!!!!! Par veiksmīgajiem gadījumiem skaļi runā mazāk, bet tie ir! Draudzenei arī atklāja, stadija daudz sliktāka kā Tev, metastāzes bija, bet vairäk izkaisītas. Ķīmiju taisīja pirms op.un pēc. Ķīmijas laikā burtiski pāris pirmās dienas bija vājums, pēc tam pilnīgi normāli. Jā, mati izkrita, taču pēc tam ļoti skaisti atauga. Bez šīs viņai bija arī citas saslimšanas, kas kopējo ainu baigi neuzlaboja, tādēļ izdevās iegūt apm.1.5 gadu tikai, recidīvs sākās. BET!!! Katrs organisms ir individuāls, katram ir savs veselíbas stāvoklis utt. Draudzenei neviens vispār sākumā nedomāja, ka tika labi izdosies gan ar ķīmiju, gan ar op.pie tās stadijas un stāvokļa. Nenolaid ķepas!!!!

Par slimnīcas vainu un tml. - jebkuri šādi procesi rada stresu un atņem spēkus, pat ja Tavā vietā to darīs jurists un Tu pa tiesām nestaigāsi. Spēks, miers un pozitīvās domas Tev noderēs citiem mērķiem!

Papildināts 21.04.2021 11:15:

Par ikdienu un saimnieciskajām lietām - pēc op.draudzene diezgan ātri tika uz pekām, dzija labi, varēja visu ko darīt, kustēties.

Kokopelli

Fcukup
Man gan pašai nav pieredze ar vēzi un ceru, ka arī nebūs, bet - vai tiešām Tev ir pazudusi vēlme dzīvot? Ja tā, tad saprotu vēlmi neiet ķīmijterapiju. Bet vienlaikus tā jocīgi pretrunīgi sanāk, ka Tu vēl vēlies kaut ko ar valsti par kaut ko tiesāties? Kāpēc gan to darīt? Lieki sabeigsi sev nervus un tikai paātrināsi sev miršanas procesu (ja reiz uz to sevi esi noskaņojusi).

Veselību un izturību Tev Nepadodies

Kokopelli
Vēlme nav pazudusi, bet esmu rāliste un negibu beigas eksistēt, gribu beigas nodzīvot.

Kā jau minēju, ir priekšvēsture šim. Sešus gadus atpakaļ man neviens neko neteica, tik pamāja ar roku "staigā vesela" un bam vienā dienā III stadija.

Man ir kam to kompensāciju atstāt, vīram un pavisam mazam bērnam.

Kapriza

Fcukup
Nu bet ir daudz staasti, kad izņem visu un ieguust daudz , daudz gadus remisiju. Es dariitu visu, kas manos speekos. Bet ne taa maniakaali izmisiigi. Un vispaar, katram savs laiks.

Fcukup
6 gadi ir daudz. Ir meitenes, kam gada laikā no normālām analīzēm progresē pa vairākām stadijām.

Kokopelli

Fcukup
esmu rāliste un negibu beigas eksistēt, gribu beigas nodzīvot.

Reālists vispirms pamēģinātu cīnīties un tikai pēc tam ļautu visam norisināties dabiskajā gaitā. Tu pārāk koncentrējies uz tiem gadījumiem, kad ķīmija nav palīdzējusi. Jākoncentrējas uz labajiem gadījumiem.

Man ir kam to kompensāciju atstāt, vīram un pavisam mazam bērnam

Tad vēl jo mazāk man ir saprotama Tava vēlme padoties (jo tas ir tas, ko Tu grasies darīt).

Barbarabb

Bezcerīgi kaut ko izcīnīt - olnīcu vēzis ir "slavens" ar to, ka attīstās nenormālā ātrumā - no "nav nekādu sůdzìbu un viss ok" līdz teju paliatīvai aprūpei... Maz ticams, ka kaut ko iztiesāsi (tieši šī konkrētā vēža īpatnìbu dēļ)...

Kapriza

Pastaaastiet luudzu lar tiem.zvaniņiem, kam jaapieveerš buutu uzmaniiba, kaadi bija pirmiitneejie simptomi kas vareeja liecinaat, ka ir vēzis?

Fcukup
Lasu Tevi, kā sevi, nu jau pirms 7 gadiem. Man gan cits vēzis (gribas teikt bija, bet nu zinām jau, kā ar viņiem), lai arī man bija agresīva forma, Tavējais it kā no dabas ir nejaukāks, bet stāsts ne par to. Stāsts par to, ka es arī vadīju laiku pārdomās, vai vispār gribu, lai mani ārstē. Biju gan salasījusies, gan arī dzīvē atskatījusies ķīmijas sekas. Kā jau te saka, labos gadījumus jau neredzēju, jo vnk nesatiku. Vēl šodien nezinu, ko būtu atbildējusi, ja man pajautātu, vai gribu ārstēties/ķīmiju. Paldies, manai dakterei, kas nejautāja, vnk sāka ārstēt. Esmu dzīva, pie labas veselības un gribas domāt, ka vesela. Nesen atgriezos no darba, dzeru vīnu un baudu vakaru.

Ķīmija man pagāja praktiski kā pīlei ūdens, jā no hormoniem uzblīdusi seja, bet citādi katra mana ķīmijas pilināšana bija ~ 4 DNL dienas. Mati gan nost, bet plikajai galvai ir sava burvība. Mēģini tomēr!

Man arī viss vēl priekšā, 12.05 operācija, abpusējs olnīcu vēzis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418335