Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Olnīcu vēzis, kas pēc?

Fcukup

Fcukup

Šobrīd es eju cauri šim procesam, ir bijusi operācija un jau trīs ķīmijas terapijas reizes.

Latvijā nav pieejama vēža ārstēšanas statistika, jo nav tā vēža reģistra. Esmu paskatījusies statistiku citās valstīs (piem. ASV), dati manai vēža stadijai (IIIc) nav iepriecinoši - tikai 39% izdzīvo ilgāk par 5 gadiem (jo mazāka stadija, jo rezultāti labāki).Taču nevienu brīdi es neesmu atmetusi domu ārstēties!

Ir taču arī veiksmes stāsti!

Dāmas, lūgums padalīties kādi jums bija vai nebija simptomi?

Man gadiem nav bijušas ginekologiskas sudzības. 1x gadā eju uz vizīti.

Pēdējās MR ar drausmīgām galvassāpēm, kādi 12 kg svars nācis klāt ( domāju pa ziemu esmu uzedusies). MR loti vajas, brūni smērējumi tik un tagad vēl smaguma sajūta pakrūtē, vēders kā grutniecei un lejasdalā arī sāpes kā oie neiztuksota urīnpusla. Protams, ka netā salasijos, ka tas viss atbilst olnīcu vēzim un tagad iedzinu sevi stresā. Līdz vizītei pie ārsta nedēļa.

Man tuvu 40 un dzemdējusi neesmu.

Sniegpaarsla

Man gan bija dzemdes kakla audzējs, bet pazīmes nebija nekādas. Atklāja III stadijā. Nekas nesāpēja, nespēks nebija, asins analīzes ideālas. Iesaku nestresot pirms laika, bet pārbaudīties vajag.

Veselību tev.

Kā atklāja?

Nikola1984

Pie ārsta nebiju bijusi 1,5 gadus. Pirms tam viss bija kārtībā. Parādījās asiņošana, ne stipra. Pārgāja, pēc pusotras nedēļas atkal. Aizgāju pie ārsta, aizsūtīja it kā uz dzemdes tīrīšanu un gatavs.

Kapriza

Fcukup
Kā jūties?

Dzemdes kakla vēzis un olnīcu vēzis ir ar ļoooti atšķirīgām izredzēm. Diemžēl ne par labu olnīcu vēzim.

Kapriza
Operācija veiksmīga. Viss izņemts. Slimnīcā biju no pirmdienas un piektdienā gāju mājās, jo jutos lieliski un nebija vairs nekādas vēlēšanās tur vārtīties. Kopš op būs 3 nedēļas un ir baigi ok, labāk kā pirms. Izņemtie orgāni tiek pētīti un analizēti. Rīt jāpierakstās pie ārsta, jo kopš izrakstīšanās dienas neesmu ar viņu kontaktējusi. Tā, ka bilde diezgan miglaina par to, kas būs tālāk

Fcukup
Turam īkšķus, lai labās ziņas turpinās! Katrā ziņā prieks, ka noskaņa ir cita.

Man operācija bij 13.05 izgrieza visu reproduktīvo sistēmu, vēderplēvi un limfmezglus. Sāp viss vēders, temper., no klimaksa svīšana un viss pārējais. Arī jāgaida rezultāti, zinu ka nekas labs nebūs. Morāli grūti, grūti noticēt tam visam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418335