Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājās gatavots ēdiens

plume

Labdien! Kaut kad senāk esmu šo tēmu jau pacēlusi, joprojām aktuāla. Ēst gatavošana mani neaizrauj, ģimenē mēs esam 4- es, vīrs + 2 pusaudži. Tātad ēdāji ir. Esmu dzirdējusi, ka ir saimnieces, varbūt uzņēmumi, kuriem var pasūtīt, lai sagatavo ēdienu, ko pēc tam pa nedēļu var ēst, vnk uzsildot. Zupas, mērces, gaļu utt. Varbūt kāds zin šādu pakalpojumu sniedzēju, lūdzu padalieties!

Paldies!

Šobrīd jau nu nevajadzētu būt grūtības pasūtīt gatavu/pusgatavu ēdienu uz mājām, gandrīz visi restorāni ko tādu piedāvā Covid ierobežojumu dēļ.

Jārēķinās tikai ar ļoti lielām izmaksām uz ģimenes budžeta sadaļu "ēdiens".

Ja neder restorāni, arī visos lielveikalos ir kulinārijas nodaļa ar gataviem ēdieniem.

Cerība, ka kāds gatavos un pievedīs par "pašizmaksu" gan ir utopija.

Piekritu, Skudrai...Facebook pilns ar piedavajumiem, izvelies savu pilsetu un pasuti, cenu limeni ari dazadi...sakot no ednicam un beidzot ar smalkiem restoraniem...

cipadroms

Jautājums par cenu kartegoriju, kādā gribētos ierakstīties. Standarta maltīte ap 5-8 eur/personai būs. Parēķinām 2 maltītes dienā x4 personas un skaidrs ar kādu summu jārēķinās.

Šādās tādās Facebook grupās redzēti sludinājumi ar pavāriem, kas piedāvā sagatavot ēdienu, arī tur cipars nebija mazāks (un neskaidri formulēta ēdienkarte vai tematiskās maltītes- veģetāriešiem, diētas utt, tāpēc gluži objektīvi salīdzināt nevar).

Konkrētākus ietekumus varētu dot, ja precizētu pilsētu (ja Rīga, tad arī rajonu), varbūt kāda koplekso pusdienu ēstuve tur tuvumā, ko meitenes varēs ieteikt. Ja der pa vienkāršo – kartupeļi, karbonāde, salāti, iesaku Bērzus – var pasūtīt milzu porciju, kartupeļi superlabi! Jāņem Izaicinājums.

Ēst gatavošana mani neaizrauj

Ja ar ēst gatavošanu saprot daudzas stundas virtuvē ar trauku grēdu mazgāšanu ar rokām, tad mani arī tas nemaz neaizrauj. Neprotu ne pīrāgus cept, ne tīteņus sutināt, arī cūkgaļas cepeti nevienu savā dzīvē neesmu sacepinājusi, bet mūsdienās ir tik lielas iespējas un tāda produktu dažādība! Ir gan lēnvāres, gan ātrvāres katli, cepeškrāsnis un trauku mazgāšanas mašīnas, svaigi un saldēti produkti. No tā visa var apgūt ko vienkāršu un garšīgu - samest cepammaisā un aizmirst uz stundu! Kvalitatīvs profesionāli gatavots ēdiens (ar peļņu kādam) nemaksās lētāk par tiem pieminētajiem 5-8 euro porcijā, kas x4, pat tikai par vakariņām velk uz 32 euro x30= štuka menesī. Nezinu, ar tādu budžetu es mājās lašus-ikrus un jaunlopa tartariņus ēstu, nevis organizētu kotlešu piegādi uz pasūtījumu.

Skudra73, ienakumu limeni gan ir dazadi, kadam tada summa neskaitas liela, tapec so nav jegas apspriest...ka teica viena skolotaja, prasijusi, kadi pienakumi ir berniem majas, uz ko berni atbildejusi - pieskatit majkalpotaju un uzdot vinai uzdevumus.

Norma Džīna

plume
pasūti jebkurā ēdnīcā, tik un tik, porcijas līdzi ņemšanai. nedēļu to nevar ēst, bet divas dienas var.

Sila purene
Tad jau vispār nekādu problēmu - mc2 ir brīnišķīga kulinārija un visi Rīgas restorāni uz tip-top šobrīd pievedīs un paklanīsies.

Derpine

Es vispar nesaprotu kaa var est kaut kadus karbonades vai zupas kas nedelju stavejushas. IG arii ir daudzi video, kur gatavo edienu nedelai. Ok, vel 2-3 dienas vecu vel ok, ja konteineros noslegts utt. Kas jau vecaks par 3 dienam, tas tak viss jau ir nostavejies. Es pat baiditos ko tadu est - tak var saindeties. Un lai es maksatu par to ka man atved paiku un tur nedelju kaut kads biezenis uz mani gaida- fu, nee. Tad es labak kaut olu uz pannas uzsitu ar saldetiem darzeniem.

Babs

Es tikko sevi iepriecināju ar jaunu pavārgrāmatu - Rukmini Iyer, The Quick Roasting Tin. Visas receptes, kur izejvielu sagatvošana prasa 10 minūtes un pēc tam 30 minūtes cepeškrāsnī. Tas taču nevarētu būt dikti sarežģīti pat tādam cilvēkam, kam ļoti nepatīk gatavot. Būtībā darbs ir 10 minūtes. 10 minūtes, Karl! Iesaku.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418341