Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājās gatavots ēdiens

plume

Babs
Wow! Šhis mani uzrunaaja! Iecekoju jau amazonee. To graamatu tur var pasuutiit, vai Tu nodownloadeeji netaa, vai kaut kur LV graamatniicaa nopirki?

Mani interesee, vai tur receptees produkti nav kaut kaadi sarezgiiti un traki daargi, ka katru reizi, lai ko garsiigu pagatavotu, jaapeerk kas extra iipass un ekskluziivs?

Un vai viss tieshaam aprobezojas ar sastaavdalju sagatavoshanu un vienu cepampannu? Nekaadus iipashos aatrvaares, leenvaares katlus etc nevajag?

Katram savs

Skudra73
arī cūkgaļas cepeti nevienu savā dzīvē neesmu sacepinājusi
Tas tak viens no vienkāršākajiem variantiem.

Papildināts 19.04.2021 19:34:

plume
ko pēc tam pa nedēļu var ēst, vnk uzsildot.
Varētu atdurties pie problēmas, ka tāds ediena daudzums neietilpst ledusskapī. 4 cilvēkiem, no kuriem divi pusaudži, nedēļai vajag diezgan daudz kilogramu ēdiena.

Papildināts 19.04.2021 19:39:

Babs
Visas receptes, kur izejvielu sagatvošana prasa 10 minūtes un pēc tam 30 minūtes cepeškrāsnī.
Un tomēr... es reizi uzņēmu laiku - nomizot kartupeļus 4 cilvēkiem man aizņēma tieši 10 minūtes. Tātad, a) viņa nekad neēd kartupeļus, b) pērk mizotus kartupeļus (tādus laikam arī L-jā var nopirkt?), c) ēd tikai kartupeļus, jo nekam citam laika nepaliek.

Katram savs

Tas tak viens no vienkāršākajiem variantiem.

Ticu, tikai es cūkgaļu neēdu un tāpēc pārējie arī nedabūs!

Labi, ja godīgi, dažas reizes mēģināju, bet nekas sulīgs tur nesanāca, laikam ir kāds knifs, kuru neatkodu.

nomizot kartupeļus 4 cilvēkiem man aizņēma tieši 10 minūtes
Nopērc rimčikā jaunos kartupelīšus un vari vispār nemizot! Ir cauru gadu tādi mazi paciņā. Kaut kas līdzīgs šiem:

Rimi e-veikals | Pārtikas un ikdienas preces internetā | Piegāde vai Saņemšana veikalā | Izmēģini jau šodien!

Babs

shodien
Es grāmatas sūtu Amazon, jā. Nekādus īpašos katlus nevajag. Kādu bļodu gan, kur kaut ko sajaukt, nu, tur dārzeņus ar garšvielām vai kaut vai pankūku mīklu. Varbūt ne visiem ēdieniem cepampanna, bet, piemēram, parasta panna vai kāds mazāks cepamtrauks, no receptes atkarīgs. Nekādas baigi eksotiskās sastāvdaļas tur nav, bet arī ja kaut kas parādās, tad vienmēr var izlaist vai aizstāt, vienkārši galva jāpieslēdz, tas jau arī ar citām receptēm tā ir, man reti gadās pagatavot ēdienu, kas 100% atbilst receptei.

Katram savs
A, vot, konkrētajā grāmatā nav neviena ēdiena ar kartupeļiem

Papildināts 20.04.2021 10:13:

Un vispār drīz būs jaunie kartupeļi. Un lielos vilcienos kartupeļu mizošana vispār ir pārvērtēta, ja labi, tīri kartupeļi, var nemizotus sagriezt daiviņās, eļļa, sāls, ķiploks, cepškrāsns un ģeniālas friškas aptuveni 50 minūtēs. Labāk, protams, vispirms noblanšēt, bet ja tas par sarežģītu, var iztikt.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Nopērc cepeškrāsni. Gaļas gabalu/zivi apber ar sāli un pipariem un ietin folijā. 3minūtes. Tad liec cepties. Klāt griķus vai rìsus vai salātus. Nav grūti, bet salīdzinoši lēti un garšīgi.

Un nopērc ātrās kūkas maisījumu, sajauc ar ūdeni un pieber saldētas ogas. Un atkal cepenē iekšā. Darbs - 5.min.

Papildināts 20.04.2021 10:22:

Cepeškrāsni vajag tādu, kas pati izslēdzas pēc vajadzīgā laika.

Katram savs

Babs
A, vot, konkrētajā grāmatā nav neviena ēdiena ar kartupeļiem
Tāpēc jau nav, ka 10 minūtēs ar to nevar tikt galā.

Es, latviete parastā, neesmu ar mieru pavisam atteikties no kartupeļiem. Ok bet ne jau par mani ir tēma.

teite

Babs
Eu, šitādu brīnumu man ar vajag! 10 minūtes sagatavošana ir ļoti vilinoši. Vari vismaz kādu piemēru minēt? Man pat salātu sagatavošana (sākot ar saplūkšanu/izsaiņošanu, mazgāšanu, sagriesanu, samaisīšanu) kā minimums 15 minūtes prasa, nerunājot par pārējo.

Papildināts 27.04.2021 23:08:

Skudra73
Ja negribu neko gatavot, nopērku gaļu, sasmērēju ar garšvielām, marinādi un metu cepeškrāsnī. Šis nudien ir vienkāršākais ēdiens

Papildināts 27.04.2021 23:14:

Rudā_
Ha. Ha. Gatavais kūkas maisijums. Mizoti kartupeļi, saldēti sagriezti dārzeņi, augļi konservos, fasēti pusfabrikāti... Tas jau vairs nav mājas ēdiena gatavošana mājās.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

cipadroms
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418341