Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Autiņbiksīšu dermatīts

marikadun

Mammas, dalieties lūdzu pieredzē. Meitenēm 7 mēneši un sāka parādīties pumpas priekšā , smērēju ar sudocream, bepanthen, baigi labāk nepalika. ĢĀ izrakstīja to violeto šķidrumu pinoktaninu, ar to palika labāk. Bet šodien atkal sametās. Taa , ka baigi diskomforts it kā nav, pagaidām. Protams, rakstīšos pie dermatologa. Kā jums izdevās saprast no kā tāda reakcija? Kas palīdzēja izārstēt? Vai tiešām tas no kāda produkta ir?


Ja pie pamperu maiņas izmanto salvetes, nevis nomazgā zem tekoša ūdens, tas var būt viens no iemesliem. Otrs - ja neesat vēl mēģinājusi, nomainiet pamperu zīmolu. Plus, cik vien var, lai dzīvojas bez pampera vispār.

Conejito

Vispirms ir jāsaprot, vai tā ir alerģija, sviedrene vai vēl kas. Nomaini pamperus uz citu marku, laid vairāk pliku dibenu vai tikai pampī bez biksēm, lai max vēdinās. Maini autiņbikses biežāk. Ar krēmiem daudz aizrauties nevajag, tie mēdz visu vēl pasliktināt. Nomazgā ar ūdeni, kārtīgi visu nosusini, var likopodiju drusku uzkaisīt. Galvenais, lai nav mitrums lieks.

Ja tas ir vnk no mitruma/siltuma, tad jāpaliek labāk.

Ja nepaliek labāk/paliek sliktāk, tad konsultēties ar pediatru vai alergologu.

teite

marikadun
Autiņbiksīšu ražotājs vai izmērs nav mainīts? Jauni ēdieni piebarojumā kādi? Cik sen sākās izmaiņas ko pa to laiku esat mainījuši sadzīvē? Bisussos jaurajumusvajag rūpīgi apdomāt lidz sīkumiem, jo iemesli var būt dažādi. 7 mēnešu vecumā alerhojano konkrētām autiņbiksēm diez vai parādītos,bet visādi var gafitiesja ražotājs ko izmaina tehnoloģijā.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.


chupakabra123

1.-max neizmantot salvetes, mazgāt dupsi ar ūdeni un bērnu ādai paredzētām ziepēm (mēs izmantojam SEBA)

2. -max daudz gaisa peldes

3.- Nepieļaut veidoties mitrumam

Kokopelli

Kā jau te raksta - dupsi mazgāt ar ūdeni, maximāli daudz gaisa peldes, neļaut veidoties mitrumam. Ja tas viss ir, tad atliek padomāt par to, vai kaut kas cits nav mainījies - ēdienkarte, pamperi, utml.

Man bērnam sarkans dupsis ap kādu 3-4 mēnešu vecumu. Nekādīgi nevarēju iebraukt, kas notiek, jo visu darīju kā pēc priekšrakstiem un tobrīd pati biju teju uz "griķu diētas", jo bija citu iemeslu dēļ izslēgti piena produkti un olas. Nepalīdzēja nekādi sudokrēmi, utt. Toreiz atteicos ticēt, ka pie vainas varētu būt paši pamperi. Visu laiku bija lietoti pampers premium, bet laukos tādu nebija, biju vnk pampers zīmola autiņbikses pirkusi. Bet redz - izrādās premium dupsis bērnam un tie pampers, ko pirku, izrādās nebija tie paši. Atmetu tos pamperus, sagādāju tieši tādus, kā lietoju iepriekš, un - voila - divas dienas un dupsis bērnam kārtībā. Tā ka jā - autiņbiksēm arī ir nozīme. Bet, bērniņam augot, jutīgums uz šo mazinājās un pēc tam jau varēja lietot jebkādas autiņbikšeles.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418363