Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izmisums, kad ir par vēlu.

liiindd

Šobrīd esmu tiešām lielā izmisumā.
Piektdien bija paredzēts aborts, esmu šodien 11 nedēļas un 6 dienas.
Uz abortu neaizbraucu dēļ bērna tēva, viņš mani neaizveda ( 3 h brauciens ) , diezgan emocionāla vardarbība ir no viņa puses un grib mani noturēt dēļ bērna. Manu nostāju zināja sen, ka neesmu gatava bērnam, viņš ļoti gribēja, lai viņu nepametu ir netieši pateicis, ka bērns ir ar nolūku nevis neplānots.
Es neesmu gulejusi divas dienas, visu laiku raudu par to ka neaizbraucu uztaisīt abortu. Zvanīju savai dakterei, kura taisa abortus pateica, ka ir par vēlu.
Nosūtījums man jau ir sen, vai tiešām ir jau par vēlu? Varbūt Rīgā ir kāds kas ar to nodarbojas, kaut vai nelegāli? ( nauda man ir )
Varbūt kādai ir kontakti? Rīt tieši būšu Rīgā un var uzrakstīt privāti.
Attiecības ar bērna tēvu ir briesmīgas, audzināt vienai neļaus, kopā es nevēlos ar viņu būt, esmu sev visu dzīvi sabojājusi.
+ veselības stāvoklis arī nav labākais, daudz slimoju + ir hlamdījas. Nu jau man ir tik tālu aizgājis izmisums, ka domāju par to kā izraisīt spontāno abortu? ir pašnāvnieciskas domas.
Es nekad dzīvē nedomāju, ka nokļūšu šādā situācijā.

BTango

pat nejautasu, kapec tik ilgi novilki. nav jau ta, ka abortus taisa tikai 3h attala slimnica un galu gala sabiedriskais ari kurse, ja bija/ir tik milziga velme taisit abortu.

par situaciju ka tadu - pirmais, kas jadara - zvans Skalbem vai tamlidzigai vietai. kontaktus google iedos. Otrs - jaskiras no drauga. Vienalga - ar vai bez berna.

Mana slimnīca veic abortu trešdien, kad zvanīju.
Rindas kārtībā cik sapratu, nosūtījums jau man ir.
Ja man jau būs trešdien 12 ned , vai neaizsūtīs mājās?

BTango

liiindd
to var uzzinat, zvanot slimnicai, te neviens nepateiks.

ja slimnica atsaka un par spiti visam slimibam grutnieciba norisinas normali, bernu vienmer var atstat baby boxa. Ja lidz tam busi izskirusies no berna teva (kas butu jadara JEBKURA gadijuma), vins neko nevares iesakt.

zeltenezeltene

liiindd
žēl, ka veido bērniņu no vīrieša ar kuru riebjas būt kopā. Un tad cieš bērniņš varbūt tiešām pirms veic šo izšķirīgo soli (jo šobrīd īsti mierīgi nespēj domāt - esi PANIKĀ), parunā ar psihologu, kaut pa tālruni Un tikai tad, apdomājot sper nākamo soli

Papildināts 19.04.2021 12:17:

un 100% piekrītu BTango nekādā gadījumā nelalidc kopā ar bērna tēvu. Tāpat - ir simtiem ģimeņu, kuras no baby boxa ar vislielāko mīlestību pieņems mazuli savā ģimenē.

Dzeerveniite

Es domāju, ka bērna tēvs var izdarīt gan. Kad bērns tiek ielikts babybox- radininieki var atsaukties un pierādīt savu radniecību un bērnu atgūt.

Malduguns

Latvijā abortu veic līdz 12ned0dienām. Neviena slimnīca vai ārsts neuzņemsies pārkāpt likumu. Arī par naudu vai lielu naudu.

Jasmiins

Neticu sim stastam. Ir pedeja diena, kad ir likumigi atlauts taisit abortu, un tagad sakas domasana, ko darit, jo kads kaut kur neaizveda, jo tuvaka iespeja to darit 3h brauciena attaluma? Iz serijas Daugavpili nevar, tuvakais tikai Riga. Nauda nav problema, bet nevar ne auto noligt (kaut vai taxi par lielu naudu), ne ar sabiedrisko aizbraukt. Sen jau neraudatu jau ceturto dienu, bet apzvanitu visas privatas iestades, kuras to veic.

Piekritu ieteikumam par Skalbem vai tamlidzigi. Neatkarigi no ta, vai sis ir vnk meginajums pieverst uzmanibu, psihologa konsultacija noderes.

BTango

Dzeerveniite
Protams, var pieteikties, ja zina, kur un kad dzemdējusi/atstājusi. Ja tēvam šādas informācijas nav, tad viņš neko arī nevar iesākt.

3 mēnešus nezināja ne par vardarbīgo tēvu, ne par hlamīdijām. Bērnudārzs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418383