Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izmisums, kad ir par vēlu.

liiindd

Tik briesmīgas tās attiecības ar bērna tēvu, bet tomēr gultā likties tas netraucēja.

Bērnudārzs.

salmins

Mani fascinē šis teksts: abortu veic rindas kārtībā....nopietni....līdz šim nekas tāds nav dzirdēts, jo tomēr ir vairākas lietas ko nedrīkst darit pirms procedūras. Man jau liekas, ka autore fleitē lai uzkurinātu cāļa tautu.

Man jau liekas, ka autore fleitē lai uzkurinātu cāļa tautu.
Es ceru.

abortu veic rindas kārtībā....
Jā, tā nekad nav bijis. Pirms tam ir analīzes jānodod un ārsta apskate.

Citronins82

Ak jel,kàds raud gaużàm asaràm kad netiek pie bèrniña,iet uz màkslìgo apaugĺośanu gadiem....un tu tieśàm esi gatava to mazo sirsniñu izraut àrà.Aborti ir ĺoti riskanti,vari vairàk nekĺùt par màmiñu...padomà labi,vai tieśàm to gribi...bèrniñś nav vainìgs.Tagat galvà domàju cik tev vispàr gadu? Bet nu darìśana tava

Pulss

Šeit ar zināmu regularitāti tiek veidotas šādas tēmas. Kaut kā nespēju noticēt to patiesumam.

viedaminka

Pulss
Latvijā 2018.gadā tika veikti 3917 aborti. Katrai izvēlei par abortu ir kaut kāds stāsts apakšā.

Cucamonga

Ja stāsts ir patiess-sadzīve tik slikta, bērni ir-dzemdē un ved uz tuvāko babybox. Neatstāj nodaļā. Ja atstāj-neaizmirsti uzrakstīt klāt atteikuma vēstuli, un tad pēc 2 mēnešiem aiznest vēl vienu uz to pašu nodaļu. Lai bērns ir juridiski brīvs. Nevienā no gadījumiem tevi nevajās un nesodīs. Gluži pretēji-kādai ģimenei Tu būsi glābējs, laimes piepildījums.

He-he-he

Indza

Kārtējā šāda veida tēma. Turklāt jau mēnesi veca.

Desa caur' un cauri.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Nabaga beerns.

Atstāj tēvam vai baby box.

Vilcieni, autobusi nekursē, ka pati nevar aizbraukt?

IDIOTISMS

Ja bērnu nevēlies, izsargājies. Viss ir tik vienkārši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418383