Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izmisums, kad ir par vēlu.

liiindd

Kokopelli


Interesanti būtu saprast autores/a motivāciju cept augšā šādu/as tēmu/as (gadījumā, ja tas viss ir desa, kas, ceru, ka arī ir). Vēlas redzēt cilvēku šausmināšanos? Vai ko? Vai saņemt kontaktus/norādes uz iespējamajiem ārstiem, kas potenciāli vēlētos/būtu gatavi izdarīt nelegālu abortu?

BTango

Protams, var pieteikties, ja zina, kur un kad dzemdējusi/atstājusi. Ja tēvam šādas informācijas nav, tad viņš neko arī nevar iesākt.

Pieņemot, ka stāsts ir patiess, tad, manuprāt, babyboxā atstātu mazuli ātri atrastu (tēvs). Ja viņš tiešām šo bērnu vēlas, tad, pirmkārt, vienā vai citā ceļā zinās, ka sieviete jau ir piedzemdējusi bērnu. Otrkārt, ja atstās babyboxā un pašai dāmai uz rokām bērna nebūs, tad elementārā matemātika: 1+1 un viss izskaitļots. Piedevām, par babyboxā atstātajiem mazuļiem parasti visi mediji uzreiz izbazūnē, nepamanīts šis fakts nepaliks.


https://lilit.dieviete.lv/forums/topic/221373-ka-izraisit-spontano-abortu/?sort=ASC&pnr=3 domāju ka tā pati persona. Var apskatīt arī citas diskusijas uzspiežot uz profila un izvēloties opciju dalība forumā.

Da desa pilnīgā, meitenes. Ja būtu tiešām šāda problēma, aizietu pie citas Dr. un pateiktu, ka MR bijušas vēlāk un ka ir mazāks termiņš par pāris dienām. Štrunts kaut kāds

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418383