Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

TFK Mono Combi rati

Nikere

Kādas atsauksmes ekspluatācijā? Konkrēti interesē atbildes uz šādiem jautājumiem

• Cik liela kulbiņa iekšpusē?
  • Vai tās jostas nespiežas cauri matracim?
  • Kā ir sēžamās daļas guļus pozīciju - cik no demo video saprotu, tad ar jostu var nolaist muguriņu pusguļus stāvoklī, bet ja grib horizontālu stāvokli, tad to sēžamo daļu "atmet uz atpakaļu"?
  • Vai kulbiņa ir pietiekami nopakota, lai ziemā bēbis justos komfortabli?
  • Vai ir laba amortizācija?
  • Vai sēžamā daļā ir pietiekoši plaša 2 gadīgam bērnam ziemas kombinezonā?
  • Vai pirktu vēlreiz?

Kopumā rati tiktu izmantotu 90% laika pilsētā pa normālām ielām. Atlikušie % pa meža takām un pludmales smiltīm, bet ļoti uzrunā tas, ka nav jāuzglabā atsevišķi ratu elementi ( kulba/sporta daļa) un tas, ka ir paliels grozs un ratu kopējā izturētspēja. Pirmais bērns ratos gulēja ilgi, līdz ar to skatos, lai sēžamā daļa ir plaša.

deira

Noskatījos intereses pēc video par šiem ratiem, kas ir mainījies gadu septiņu gadu gaitā, jo man bija arī TFK rati. Jā, tfk ratiem ar tādu kā jostu ērti var nolaist cik zemu vēlas muguru. Labi tas, ka klusi izdarāms. Kulbiņa neizskatās ļoti nopakota. Manējiem ar nebija, bet ziemā liku vilnas segu iekšā kā siltinājumu un viss labi. Tfk ratiem ir ļoti laba amortizācija. Šiem jau riteņi pumpējamie, kas vien rada līganu feinu braukšanu. Citai amortizācijai nepaguvu pievērst uzmanību video. Man tfk ratiem ļoti patika bremžu sistēma. Ļoti ērta un noderīga, it sevišķi ja vēl paskrien. Disku bremzes ir ļoti ērtas slīpumos braucot. Šiem jaunajiem man īsti nepatīk tas ka ar ravējslēdzi aiztaisa to pārvalciņu kulbiņai. Man tā nebija. Šķiet ka mazuli var viegli pamodināt, ja ravēju ikreiz čirkstina, kad pārbauda kā jūtas. Jostas nekur nekā nespieda, jo kad tās vajadzēja jau pielietot, uz tām virsū jau negulēja. Ja būtu jāizvēlas vai pirktu tieši šos tfk, tad jāsaka, ka kamēr bērniņš vēl jāvizina kulbiņā, tad izvēlētos kulbiņu ar cietu, taisnu pamatni un nečirkstināmu rāvēja aizdari. Jo lai vai kā, tās sēžamdaļas guļus stāvoklī nešķiet tik horizontāli taisnas un kas nav mazsvarīgi arī cieti stabilas. Ja rāmis viss foršs un labs, tad lūkotu vai nevar kulbiņu tomēr atsevišķi piepirkt. Un, ja laiks atļauj, lūkotu pirkt Vācijā uz atlaidēm kad pieejams.

_Aronia_

TFK bijuši pirms gadiem. Man nepatika tā kniepēšana. Patika- rokas bremze.

Bet rati ir no lielajiem, ar labu amortizāciju.

Auklītei patika TFK, man arī, bet Bugaboo Donkey ( tagad Fox utt) man šķita vislabākie.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418427