Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezspoguļu kameras

kļavas lapa

Vēlos pirkt fotokameru, un tā būs bezspoguļu kamera. Tik to ražotāju un modeļu tik daudz, ka apmulsu. Esmu totāla iesācēja.

skatoties youtube un cenšoties lasīt rakstus, esmu nonākusi pie secinājuma, ka gribētu pirkt vai nu Olympus vai Fujifilm. Mani kolēģis gan sabiedēja, ka Fuji esot ļoti dārgas lēcas. Bet Olympus esot laba stabilzācija (kā viņu tehniski pareizi sauc).

Nu, fotografētu laikam visu ko-gan dabas skatus, saulrietus, gan putnus un kukaiņus, gan mēnesi gribētos nofotografēt un varbūt vēl kādus debess objektus, ja iespējams. Arī cilvēkus, protams.

Ko jūs sakāt par Olympus kamerām?

Nopērc telefonu ar labu kameru. Telefonos ir top tehnoloģijas un kameras tehnoloģiski stipri atpaliek.

Telefonos ir top tehnoloģijas un kameras tehnoloģiski stipri atpaliek.

Tiešām?

Spoks

Olympus SP570 UZ - kruta manta

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Mēmais

FUJI vai SONY

Telefonos bildes tiek korigetas ar mākslīgā intelekta palīdzību, ir vairākas lēcas un vairāki sensori.

Sensori ir par paaudz jaunāki nekā kamerās.

Jaunos sensorus kamerām neviens netaisa, jo pardošanas apjomi ir niecīgi kamerām.

Stikli ir DAUDZ LIELĀKI.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Fudji kamera kalpoja ļoti, ļoti labi.

Šeit var salīdiznāt da''zadas kameras https://www.dpreview.com/products/compare/cameras

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Spoks

Smena 8m arī kalpoja ļoti labi pirms 30 gadiem
lai fotografētu gan kukaiņus, gan mēnesi vajag gan makro, gan megazoom, kas diezko nebūs "lēti un labi" kategorijā, Olympus aizgāja no manis, tagad lietoju FujiFilm Finepix HS 20 EXR
smags, liels, mazā rokassomiņā, šortu kabatā diezko neiebāzīsi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418453