The Breast and The Best 140

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Uz jauno lapiņu!".
pukupeka

The Breast and The Best 140

Iepriekšējā lapiņa šeit: 139

Tabula - plaša informatīva datu bāze ar foruma dalībnieču veiktajām krūšu plastikas operācijām, ārstiem, cenām, implantu tilpumiem utt.

Datus tabulai var iesūtīt šeit!

Aicinām piedalīties aptaujā par ārstu darba novērtējumu visas, kurām operācija veikta vismaz pirms 6 mēnešiem!

Noderīga informācija - raksti, publikācijas, intereneta vietnes, video u.c.

Ārstu atbildes uz mūsu biežāk uzdotajiem jautājumiem

uzmanibu

Lai saņemtu pieeju plašākajai galerijai ar LV plastisko ķirurgu darbiem, jāizpilda šādi nosacījumi:

1. Vismaz 2 nedēļas aktīvi jāpiedalās šīs lapas sarunās.

2. Jānosūta uz e-pastu thebreastandthebest@gmail.com savu sākuma kapitālu un/vai pēcoperācijas rezultātu - 2 foto: profilā un no sāniem (sejai nav jābūt redzamai )

• bildē rokās (vai aiz bikšu jostas; ar līmlapiņu pielīmētai vai cits radošs risinājums, izņemot foto montāžu) jābūt redzamai papīra lapai ar uzrakstītu Cāļa lietotājvārdu.
  • E-pasta administrators ir pukupeka, kura veic bilžu pievienošanu, papildināšanu, dzēšanu.

3. Neaizmirstiet e-pastā uzrakstīt savu lietotājvārdu cālī!

5. Kad pagājušas 2 nedēļas no pirmā ieraksta veikšanas šajā foruma sadaļā, adminam jāpalūdz piešķirt pieeju galeriju skatīšanai. Pieeja uz bilžu skatīšanu ir caur gmail kontu. Ja tāds nav, tad jāizveido.

Meitenēm, kas ignorēs šos nosacījumus, pieeja netiks piešķirta!

!!!! Meitenēm, kuras izlems izņemt bildes no galerijas, pieeja galerijām tiks noņemta

Stingri aizliegts publicēt galerijā ievietotās fotogrāfijas (nav runa par bilžu parādīšanu ārstam kā piemēru vai paraugu).

Lūdzam ievērot šos nosacījumus un cienīt privātumu.. Lai visām izdodas!

Pieprasītāko ārstu kontakti:

Kaspars Feldmanis Dr.Feldmaņa privātklīnika, Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 20004707. Konsultācijas Pirm/Piekt 9.00-17.00

Jānis Ģīlis Plastikas ķirurģijas klīnika, Bazīcas iela 31, 67845208. Konsulācijas Otrd, Cet. un Piekt. 8.00-18.00

Dr. Ansis Ģīlis

Dr. Jānis Lapiņš

Eduards Jurševičs Dzirnavu iela 23, Rīga, 67333322, 67579208

Tālivaldis Krūmiņš Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, 67201042. Konsultācijas Tre. 16.00-19.00 un Piekt. 14.00-17.00

Gundars Krauklis Brīvības iela 410, Rīga, 67042642. Sporta iela 3, Rīga, 67336268, krauklisg@hotmail.com

Andrejs Kremņevs Dzirnavu iela 57a, 4 st., ieeja no Baznīcas ielas, Rīga, LV-1010, Latvija.
Pieraksts uz konsultāciju pa tālr.: +371 67885885
Mob.tālr.: (+371) 28631414 info@kremnev.lv

Pēteris Laucis Rīgā: Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, Elizabetes iela 57, Centra rajons, Rīga, LV-1050, tel. 67229942. Pieņemšana: otrdienās un piektdienās

Valmieras slimnīca 575. kab. tel. 29241577, Pirm. 16.00-18.00

Evija Rodke- SproģeTālivalža iela 15, Rīga,Tālr.: (+371) 20385822 (pieraksts uz vizīti), 67808800; 67411144 (administrācija) E-pasts: info@aesthetica.lv; info@rodke.lv

Andrejs Skaģeris. Dzirciema iela 20, tel 67452015 Konsultācijas Otr. 15.00-18.00 un Cet. 13.00-16.00

Jānis Zaržeckis. Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, tālr.: 67201042 Konsultācijas Pirm. 17.00-19.00 un Piekt. 10.00-13.00

Somnium

Ar pamošanos un jaunajām aprisēm

Esmu tepat blakus, gaidu, kad izņems diegus, sūtu Tev labās vibrācijas lai nemoka Tevi būbiji!

Papildināts 21.04.2021 16:12:

lisa7

Wow, kādas sexbombiņas Vienkārši ideāli uz Tavu augumu!

RiLay

Meitenes- visām kas tikušas pie jaunajām aprisēm - APSVEICU! Mēs to izdarījām!

Es tikko izdzēru kafiju, gaidu zupiņu, vēl nav bijusi. Biju arī uz wc, dullums, kā šmigā

Papildināts 21.04.2021 16:24:

Op zālē momentā atplīsu. Teica, ka sāks laist zālītes un tad sajutu, ka jāpiever acis, jo tā likās labāk un nākošais skats jau istabiņā ar skābekli pie deguna

Man jau te ar-kamēr visus sazvanu, uzrakstu, ir ko darit. Tik laikam tv pultij bača beigusies, nevar pārslēgt

Papildināts 21.04.2021 16:26:

Krita, cikos tev vispar bija op? mani laikam uz 11 grieza..

es ar labprāt vēlāk izietu ārā svaigā gaisā, laikam tur terase kāda, bet pagaidām vēl jāpačilo pa gultu!

Papildināts 21.04.2021 16:29:

Ā, par tām drenēm. Māsiņa teica, ka esot kkadas mazās drenītes zem tās saites. Likās jau, ka būs taka citām, burciņas karāsies ārā

somnium

Rapsodija133
Paldies

Un paldies visām pārējām!

RiLay, krita Sveicieni arī jums un jaunajiem,skaistajiem būbijiem

Man ik pa laikam vēl ir slikta dūša, bet paguļu un paliek labāk. Tā nekas cits nesāp un viss ir

Sigskol

Bāc, meitenes, vai kāda no Jums arī ir neuzmanīga? Es piefiksēju, ka jau otro reizi piekārtoju matus, paceļot elkoni augstāk par plecu. Uzreiz, protams, piefiksēju, tad notiek, nepievēršot tai kustībai uzmanību, bet nu bāc, tā kā tāda muļķe.

krita

Tātad. Ar RiLay esam veiksmīgi iepazinušās. Pačilojām uz jumta terases saulītē, pasapņojām par kokteilīšiem, izrunājām mūsu pieredzes, baigi forši. Māsiņa visu mums pastāstīja par krūtīm, ar ārsti sauc mūs abas par druškām, diezgan laba atmosfēra Man ir ļoti liela apetīte, esmu apēdusi gan zupu, gan dārzeņu salātus, tagad māsa vēl ved no veikala ēdienu.
Kopumā jūtos ļoti labi, bet visi jau saka, ka tagad paliks arvien trakāk
Mazdrusciņ pagulēju, viss ok. Man virsū ir tikai elastīgā saite, nedaudz palūrēju iekšā - šobrīd izskatās seksīgi ai, esmu starā. Nekas cits, izņemot krūtis nesāp, bet staigāt gan dīvaini un pat nedaudz grūti. izņemot krūtis, nesāp.

RiLay

somnium
Mums abam ar Krita viss super, sliktas dūšas nav, izgājām abas uz terases pačillot, smējāmies, ka pietrūkst galds ar uzkodām un kokčiņš

Paēdu tagad zupiņu, dzeru tik ūdeni.

jūtu kā pietūkums parādās, bet viss ir ciešami!

Papildināts 21.04.2021 19:54:

re ka es visu nokavēju, krita visu izstāstija

Silasila

Sigskol
Mieru, tikai mieru... Protams, turpmāk pastiprināti seko savām kustībām... Bet.. kā man Liepiņa stāstīja- nu nenotiks nekas ārkārtējs ja nejauši kādu reizīti pacelsies elkonis augstāk.. nevajagot ķert paniku,... Tikai labāk neatkārtot to. un pat, ja nu tur kkas izveidosies , arī tas nav pasaules gals, visu ko varot salabot un izlabot u.t.t teiksim ,ja nu asinvads piededzinātais atnāk vaļā un izveidojas hematoma, kura neuzsūcas...to var savest kārtībā.. u.t.t

tā kā- mieru... kontrolē sevi un smagi piedomā būs labi-es ticu ,ka nekas nenotiks dēļ šīm 2x

RiLay

un jā, šeit, Aesthetica klīnikā viss ir super, viss līmenī! Tiešām forša un atsaucīga māsiņa, skaists interjers, lieliska terase, kur saulītē pačilot un dr Ieva Lāce - super! Operācija noritēja lieliski, implantiņš smuki iegājis vietiņā, viss labi! gaidu rītu, kad redzēšu draudzenes!

Sigskol
Jāapsien ap pleciem šalle, lakats vai eleastigā saite, lai rokas nevar pacelt

krita
RiLay
jums pavisam jautri!

Papildināts 21.04.2021 20:04:

Varbūt, lai tūska nebūtu tik liela, ir jāsamazina šķidruma patēriņš? Vai arī Dr. saka, ka jādzer daudz?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418459