The Breast and The Best 140

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Uz jauno lapiņu!".

Meitenes, no sirds apsveicu ar jaunajām aprisēm!

rupucis

Sveikas!

Šodien biju Rodkes klīnikā uz konsultāciju ar māsiņu. Man ļoti patika!!

Gribētu Motiva Ergonomix apaļos

Par lielumu nekas nav skaidrs, jo to jārunā nākamajā konsultācijā, kad tiekas ar pašu dakteri, ja ir rezervets OP datums.

Ja izlemšu operēties, tad noteikti tas bus septembris\oktobris, lai vasara nav paralizeta... ātrakais pie Rodkes ir jūlija vidus pagaidām.

Sanāk, ka kamer runāju kāda no jums bija procesā uz skaistām krūtīm!

Lai viegla atlabšana un iepriecinošs gala rezultāts

PS. manas bildes galerijā ir fotogrāfētas, kad vel nebiju beigusi barot 100%. Šobrīd skats nav tik apjomīgs

krita

jaunaEs

par to tūsku vispār labs jautājums. Vienīgais, ko man teica, bija, ka jāstaigā, nevajag tikai gulēt. Pajautāšu rīt, kā mazināt to sliktumu.

Māsiņa pastāstīja, kā mēs abas ar RiLay esam nākušas ārā no narkozes.. es esot baigi raudājusi no emocijām, teikusi, ka es emocionāla esmu, viņa esot teikusi, ka kavē darbu

Kopumā uz terases atkal pasēdēts, vēl paēdusi esmu, tagad atpūšos gultā, gaidu vakara tabletītes (medicīna ir kaut kas neatkārtojami debešķīgs ) un paskatīšos kādu filmu. Rīt mūs pārsien un 9.30 dodamies pa mājām.

Un ļoti sirsnīgs paldies visām par sveicieniem! Mani foto gan nav (vēl) iesūtīti, jo es te tikai pirms pāris dienām ierados un man nav uz rokas bilžu ar sākuma kapitālu. Bet pajautāšu dakterei, lai atsūta, jo noteikti topošajām meitenēm noderēs arī mana pieredze.

Papildināts 21.04.2021 21:23:

rupucis

Nu, forši! Tad jau te daudz Aesthetica bija. Gan man, gan RiLay ir Motiva Ergonomix apaļie, varēsi pasmelties vēl pieredzes

RiLay

rupucis
Jā, piekrītu krita, būs Tev piemēri ko apskatīt!

Man ir 315cc high profils, tas sanāk 11cm diametrā. Jo mēra katrai pec krūškurvja, ko tur var ielikt. un vispār, šeit nesaka tos cc, op dienā uzzināsi

mums iet šitik forši

Papildināts 21.04.2021 21:38:

Papildināts 21.04.2021 21:38:

Papildināts 21.04.2021 22:04:

Prasiju par tūsku un ūdens dzeršanu-tas nekādīgi neietekmē krūšu tūsku-dzers vai nedzers tā būs vienalga un ūdens dzeršana to nepalielinas. Samazināt tūsku var staigājot

RiLay
Paldies, ka pajautāji!

Lai mierīga nakts visām trīs šodienas skaistulēm!

Sigskol

Atkal es ar saviem jautājumiem, šoreiz par šuvēm. Man šuve zem krūtīm, šovakar, mainot plāksterus, pamanīju uz tiem maziņus asins pleķīšus, tas viss ok? Es no tām, kas par visu uztraucas. Man šķiet, ka tās pēcoperācijas vīles paberž tur. Un kā izvairīties no tādiem nobrāzumiem? Kaut ko arī dezinficēt?

Papildināts 21.04.2021 22:49:

Rīt zvanīšu māsiņai, bet varbūt te ir kāda, kas man ātrāk pateiks..

RiLay

No rīta bija pārsiešana, tik laba juša!

Sigskol
Kurā dienā pēc sanāk pēc op?

Domāju, ka tas nav nekas traks, ja pāris lāsītes asinis buz plāksteriem, gan jau kaut kas mazliet paberzas. Tas pīlītes uz tiem mazajiem vai lielajiem plāksteriemu?

Protams, Sirdsmieram vari pazvanīt māsiņai un kādu bildi nosūtīt.

RiLay
Ak šī apmierināta seja, var redzēt, ka smaids staro

krita

Labrīt, dāmas!

Ar Rilay esam salietojušās. Viņa normāli noreibusi no tabletītēm pārsiešana abām abija, tagad jau dodamies mājās. Zāļu dēļ tagad vispār nekas nesāp, centīšos arī noturēt tādu tonusu

rekur 22h pēc operācijas. Esmu laimīga un ok, arī sazāļota <3

RiLay

krita

Ļoti skaistas krūtis!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418459