The Breast and The Best 140

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Uz jauno lapiņu!".

Es teikšu godīgi, pagaidām jūtos ļoti labi...tpu tpu tpu. Iedeva gan pretsāpju uzreiz. Sajūta, ka kaut kas spiedošs krūšu rajonā. Uz wc vēl neesmu saņēmusies aiziet, bet bija karalisks launadziņš- augļi un kāruma sieriņš

Līdz galam, kuru izmēru ielika, pagaidām nezinu. Jājautā dr būs. Griezums man tikai zem oreolas

RiLay

LadyFox
Perfect Circle

Meičuki-lai jums skaists gala rezultāts, viegla un ātra atlabšana, dikti daudz nesāp un vispār-lai viss ir super duper tā izgulēšanās dikti labi, man jau patika jūs pie vienas dakteres?

Papildināts 16.06.2021 20:36:

Silasila
Kas tad to īsti zin, kas tur ir.. Reali krūts ir palikusi mīkstāka, muskulis itkā nē. Biju šodien pie masieres, bet ar medicīnisko izglītību, nevis vienkāršu spa meistari. Viņa teica, ka nav man krūts muskulis ne savilkta, ne ciets, tas nav. Viņa man stiepa un masēja kreiso sānu , kreiso roku-pilnīgi jutu, ka tur viss savilkts. Muguras lāpstiņas ar bija sāpīgas(kad bijus pirms op uz masāžām, neviena vieta mugurai nesāpēja). Tāpat rēta kreisajai ir cietāka un biezāka. Masiere teica, ka visi muskuļi, dzīpslas ir savienoti, mazums man ir kaut kur savilkts sāns un līdzarto viņš ierobežo pārējās vietas.. Pastiepšos, pamasēšu audus apkārt, tad redzēs. 29.jūnijā arī jautāšu dakterei par ķirurģisku korekciju, jo man nepatīk savs spoguļa attēls. un es tā negribu.. Negribas jau būt pilnīgai pesimistei, bet man neizskatās, ka viņš noies vienā līmenī un es joteikti ietu taisīt korekciju. Daktere jau pat minēja, ka atskrietu no dekrēta man izkoriģētu, par to lai nesatraucos..

Perfect Circle

JaunaES
Paldies, ir ok.

Papildināts 16.06.2021 23:14:

RiLay
Nē dažādi. Man Liepiņa.

Viņa iet atvaļinājumā, satikšu 2.jūl.

LadyFox
Perfect Circle

Meitenes, sveicu jūs ar jauniem skaistumiem!ai super viegla atlabšana

Papildināts 16.06.2021 23:37:

RiLay
Ehhh, nu cerība mirst pēdējā, bet gala rezultāts, lai kāds būtu, ticu, ka būsi. 100% apmierināta

Papildināts 16.06.2021 23:38:

baby_fifa
Ohoo, nu gan tev skaistules

Papildināts 16.06.2021 23:39:

Mam 19. 3 mēneši, biju domājusi pirms Jāņiem uz 3 mēnešu vizīti pie Dr., bet tad man ar būs tik jūlijā, ja Dr. atvaļinājumā.

RiLay
lisa7

Uh smukumi ir!

Nesāp gandrīz nekas, nedaudz saguruma sajūta. Jau noņema drenas un uzvilka pēcop krūšturi.

Dr.gan nopukstēja, ka es tik lielus gribēju ))) ielika 400

Margucis33
Cik Tev laiks pagājis kopš operācijas? Man palika šomēnes gads. Jūlijā plānojas korekcija. Jo tā arī krūts neiesēdās, palika augstāk. Uztaisīšu korekciju un paskatīšos,, kā kopskatā, bet arī domāju nākotnē pārtaisīt, jo apmierināta neesmu ar tukšumiem. Negribētu ļoti lielākas, bet piepildītas.

JaunaES

Amanda3
Sveika! Kā izskatās vai sajūtās tukšumi? Tev galerija bildes tikai uz 6.mēnešiem, tur nekas tāds nav redzams

JaunaES
Uzrakstīju Tev vēstuli.

Perfect Circle

Es jau kādu laiku mājās. Vismaz pagaidām sajūtas ok. Līdz šim trakākais bij slikta dūša. Vakar, kā kaut ko ieēdu, visu atstāju podā. Tāpat kā pēc iepriekšējās narkozes, zāles noņēma tik daļēji nelabumu.

Cik redzēju, nekas par lielu nav, ka tik beigās neliksies par mazu, haha Sanita teica, ka B-lite tā ir, reāli mazāki, salīdzinoši.

Man līdz otrdienai jāstaigā ar lentu, tad tikai tikšu pie krūštura.

Papildināts 17.06.2021 10:57:

Tagad guļu un vispār tik minimāli jūtu ka kaut kas darīts. Kuras ir kritiskās dienas?

Amanda3
Man Augusta bus gads. Ceru julija beigas aizlidot uz LV un tikties ar arstu. Diemzel man laba kruts pavisam nesmuki izskatas ar to audu maisinu leja. Pirmos menesus ta nebija,tagad kaut ka pavisam tie audi saslidejusi.

Arstam ari teiksu ka neesmu apmierinata ar izmeru. Drosi vareja likt lielakus implantus,bet man vins toreiz pat nepiedavaja pamerit lielakus.
Tomer var redzet,ka arstam nav pieredzes.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418459