The Breast and The Best 140

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Uz jauno lapiņu!".
Sigskol

krita
Izskatās JAU brīnišķīgi!

lisa7

Vakar bija 6.diena. Uz lielajiem plāksteriem.

krita

Tas cilvēks, kas liek visu laiku sarkanos īkšķīšus? KĀPĒC? Tu esi nepašpārliecināts sencis vai skaudīga sieva? Lien ārā no mūsu atbalsta burbulīša, tevi te neviens negrib. Pilnīgi neviens.

Sigskol

krita
Tādi cilvēki mums apkārt daudz. Ļoti daudz. Gan jau kaut kāda ar dzīvi neapmierināta, pelēka pele, mājsēdes garlaicības mākta.

Klusi, klusi heito visas ziņas. Tak izsakies, kas Tev liedz?

Delafesta

Čau beibes! Milzīgs paldies meitenēm kuras dalās ar bildēm publiski! Tas iedvesmo! Lai piekļūtu galerijām, aktīvi čatot man nepietiek laika. Darbs,mājas, bērni (īpaši šobrīd, kad mācās mājās) paņem visu manu laiku un enerģiju.

Jums te piesekoju jau sen. Beidzot arī esmu tikusi pie iespējas šo senlololoto sapni par smukiem p*piem realizēt!

Pagaidām man vizīte pie dr. Arguta Keirāna uz augustu. Tik tālu esmu tikusi. Operēties plānoju ziemā. Braucu ar moci,tādēļ gribu izbaudīt sezonu!

Papildināts 22.04.2021 11:55:

Un vēl man gribētos arī vizītē pie dr Lauča. Pēc izpētes, tad šie divi mani ir uzrunājuši

Silasila

krita
Uztaisīja sev trešo viltus profilu, lai var heitot ar "atbalsta komandu"

Kārtējais trollis un viss. Iespējams pašai ļoti neglītas vai neizdevušās krūtis un grib nosist cenu citu krūtīm

kā sacīt jāsaka

Papildināts 22.04.2021 13:21:

:NaU verC

Papildināts 22.04.2021 13:23:

Mēs te esam un iesim, bet tādi te paliek, stagnē un troļļo.
Atliek novēlēt- hellloouu, attopiec cilvēk. Veseli, laimīgi un ar dzīvi apmierinàti cilvēki tā nedara. Tev vajag palīdzîbu, jo iespējams tas, ko esi pazaudējis, tas veikalā nepārdodas

Papildināts 22.04.2021 13:25:

RiLay
krita
krūtis izskatās ļoti labi Ārsts izdarījis labu izvēli un , protams, arī jūs. Atliek vēlèt, lai viss smuki sasēžas

baby_fifa

Delafesta
Sveika! Es tieši iepriekšējās lapinas beigās rakstiju - biju pie Lauča uz konsultāciju (lai gan pirms tam viņu nebiju izskatījusi kā variantu, nezinu kadēļ) un man ļoti patika komunikācija, viņa redzējums, darba rezultāti un vispār visa konsultācija kā tāda.

Papildināts 22.04.2021 13:33:

Vēl man ir pieraksts pie Liepiņas, Kremņeva, Rodkes asistentes un Jurševiča. Tomēr izskatās, ka šīs vairs nebūs aktuālas

Papildināts 22.04.2021 13:34:

RiLay
krita
Paldies, ka dalaties ar bildēm. Abām ļoti skaisti

Delafesta

baby_fifa
Tieši Tavs komentārs par Lauci manī iedvesa vēl lielāku pārliecību par viņu! Sākotnēji gribēju arī pie Rodkes, bet izdomāju, ka nebūs smuki aiziet pie Rodkes,bet operēties tajā pašā klīnikā pie Keirāna. Savi putni.

Papildināts 22.04.2021 13:39:

Pie asistentiem iet es negribu. Tā kā varu gaidīt, tad gaidīšu dakteru vizītes.

somnium

Hello

Esmu mājās, guļu pie tv un pieceļos tikai uz wc. Jāsaka godīgi, vakar bija ļoti slikti pēc narkozes. Op bija ap 10.30,modos ap 15.00,laikam šausmīgi nāca miegs,atjēdzos tajos brīžos,kad kāds ienāca paprasīt kā jūtos. Anesteziologs tiešām super Kaut cik normāli jutos tikai ap 21.00, tad ieēdu zupiņu un likos gulēt līdz rītam.

No rīta pārsiešanā redzēju savas skaistules. Viss ļoti labi, palaida mājās tikai ar pēc op krūšturi. Cik nu varu paskatīties krūšturī, liekas, ka tūska sāk parādīties, kreisā krūts arī stipri lielāka.

Delafesta

baby_fifa
Vai pie Lauča rindas garas uz konsultāciju?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418459