The Breast and The Best 140

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Uz jauno lapiņu!".
baby_fifa

Delafesta
Man škiet pie Rodkes nemaz nevar tikt uz konsultāciju, tikai pie asistentes un dr jau ja nolemj pie viņas operēties. Vismaz man bija tā, ka zvanīju uz info nr, man atbildēja, ka nodos manus kontaktus asistentei un viņa man zvanīja par pieejamajiem datumiem tai ievadkonsultācijai. Pie pašas Rodkes tad, ja apstiprina operāciju.

Es pie Lauča tiku kādas nedēļas laikā jau uz konsultāciju. Operācijai gan mēnesis vismaz jāgaida. Viņam tagad līdz maija beigām viss pierakstīts pilns. Kā jau rakstīju, viņš nebija manā vēlamo ķirurgu sarakstā, domāju aiziet tikai pakonsultēties, un re kā. Velti biju viņu nolikusi maliņā, esmu sajūsmā, ka aizgāju pie viņa. protams, vairāk varēšu pateikt pēc operācijas, bet esmu pārliecināta, ka viņš mani saprata un vēl man patīk, ka viņš op laikā mēra implantus, kurš tilpuns smukāk izskatās. (Ir kkāds testa vai tml, kuru ievieto, kad ir izveidota kabata)

krita

somnium

Apsveicu ar atgriešanos! Ceru, ka jutīsies arvien labāk.

Es esmu mājās. Atkal paēdu, nedaudz atpūtiņa, iedzeru zāles un dodos ārā baudīt laiciņu pastaigā, jo jūtos labi.

baby_fifa

Delafesta
Vienīgi Laucim nebija īsti saizeru, ko pamērīt. Nezinu, vai tikai man vai vispār nav. Mums tur sanāca konsultācijas vidū tikai tikt viņa kabinetā, jo tur bija iepriekš citam kkas jādara. Lai gan man tas netraucēja vispār. Sākuma tāpat aizpildīja dokumentus, izstāstīja visu, paradija pēcop bildes (gan dažas dienas pēc op, gan jau gadu un pat vairāk) mēģināja atrast līdzīgus parametrus kā man. Izmērus es palaikoju pie dr. Lapiņa, tā ka man tas nebija aktuāli vairs, bet ja Tev tas nepieciešams, tad iespējams būs jāaiziet pie kāda tikai, lai palaikotu implantus. apskatāmie implanti Laucim ir, bet nav tādi, kurus aizliek aiz krūštura un skaties kā patīk.

Landra

baby_fifa
Forši! Es ar biju pie Lauča uz konsult., tiku diezgan atri. Viss patika, un jā, patika, ka vins merija, skatiija uttt.un teica, ka vinam skiet, ka varetu iztikt bez papildus griesanam (t.i.pacelsanas, jo man esot uz robezas) teica, ka operacijas laika, ja vinam liksies, ka tomer vajag papildus griezienu, tad dariis! Lai rezultats butu tads kadu gribu

Papildināts 22.04.2021 15:15:

krita
Tu reāli iedvesmo

Papildināts 22.04.2021 15:16:

Man norava textu

RiLay

Op dienā jutos ideāli, šodien esmu sazāļota, nàk miegsa-tas normāli?! iedzēru tagad zālītes un jutu kwnuz gultu velk, itkaa nekas nesap, tikai tā spiediena sajuta..

baby_fifa

Landra
Pilnīgi piekrītu Tavam rakstītajam - bija tā sajūta, ka ieklausās un uztver katru gadījumu individuāli. Man gan teica, ka pacelšanu nevajag noteikti, tikai par izmēru skatīsies op laikā, kurš vislabāk izskatīsies un aizpildīs krūti. Būs man tie ergonomix +/- 375cc.

Papildināts 22.04.2021 15:51:

Landra
Kad Tev plānojas operācija? Neredzu Tevi ne tabulā, ne galerijā. Saprotu, ka vēl neesi uztaisījusi?

Sigskol

RiLay
Operācijas dienā es arī jutos ideāli, jo biju sazāļota. Tagad nāks pašas grūtākās dienas, turies! Man šobrīd 7.diena un ir jau daudz vieglāk.

Papildināts 22.04.2021 16:01:

RiLay
Drošvien tas kāds zāļu blakusefekts vai arī vienkārši nogurums pēc operācijas. Viss ok.

Silasila

RiLay
Ķermenis, kad dziedējas, to vislabāk dara miegā! Neuztraucies .. tomēr Tevī ir 2 svešķermeņi, medikamenti un nopietna OP bijusi.

Man vairāki plastiskie ķirurgi atteica op, jo pēc rakstiem operēties var pusgadu pēc krūtsbarošanas.

Saprotu, ka negrib riskēt, bet es zinu savu organismu. Sazvanīju Dr.Kārli Vērdiņu - ļoti patīkams vīrietis, izskaidroja, kāpēc negrib riskēt, visu izskaidroja, lielisks iespaids.

Nākamais bija Dr.Jānis Zaržeckis, kuram izskaidroju situāciju un kurš ir gatavs mani pieņemt, maija sākumā konsultācija. Pa telefonu ļoti patīkams, domāju, ka viņš ir izcils savā profesijā un uzņemsies mani operēt. Diemžēl skats žēlabains, aizsūtīju savu foto uz pekas epastu.

RiLay

Labi, ka vīrs gatavo - es tik uzceļos, kaut ko apēdu un sēžu savā "šmigā" Nu labi, cerams, ka lietus nelīst un varēs iziet laukā pastaigāt!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418459