Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sterilizācijas operācija un apdrošināšana

queque

queque

Sveikas! Kam ir pieredze ar olvadu nosiešanu/izņemšanu, un ir veselības apdrošināšana. Sakiet, lūdzu, vai šo operāciju jums apdrošinātājs sedza daļēji, vai varbūt pat pilnībā?

Sazinājos ar savu apdrošinātāju, manā programmā itkā ietilpst arī ķirurģiskās operācijas, t.sk., ginekoloģiskās, taču skaidri nevarēja atbildēt, vai tiks segts daļēji, pilnībā, vai vispār nekā, to varēšot izvērtēt tikai pēc nosūtījuma nodošanas kontrolārstam.

Vai ir kādi padomi šajā sakarā - varbūt man jālūdz operejošajam ārstam kāds īpašs nosūtījums ar īpašiem kodiem, vai varbūt ir vajadzīgi arī citu ārstu slēdzieni par to, ka grūtniecības vairs nav vēlamas?

Bērnu plāns ir tiešām izpildīts (4 gab.), 35 gadi, pēdējā grūtniecība ir notrigerējusi daudzas veselības problēmas, ieskaitot nopietnu maksts sienu noslīdējumu (par to jau ir skaidrs, ka būs plānveida operācija, taču tā nav laporoakopiska un izskatās, ka nāksies sterilizāciju veikt kā atsevišķu op. citā laikā un varbūt pat citā iestādē).

Konsultācija par to, cik, kā un ko griezt, un iestāšanās rindā uz operāciju plānota maija vidū. Varbūt līdz tam jau jāievāc kaut kādas izziņas no citu specialitāšu ārstiem, pie kuriem tagad rindiņā vien nākas staigāt kā uz darbu?

Nav jau tā, ka šī operācija izmaksā miljonu, taču, ja reiz man ir apdrošināšana, kur nenoliedz, ka minētā operācija var tikt pat pilnībā segta, būtu ļoti muļķīgi to neizmantot...

Melora

queque
es reiz par šo interesējos un saņēmu atbildi, ka polise kontracepciju nesedz, neatkarīgi, cik tas ir sakarīgs risinājums. konkrētajā gadījumā - nezinu, kas gan var notikt olvadiem, bet ja būtu kāda medicīniska problēma ar to/tiem, un tam vajadzīga ginekoloģiska operācija, kuras laikā ārstnieciskā nolūkā olvadus izņem, tad gan sedz.

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Mana daktere, kura arī veica šo operāciju, uzrakstīja nosūtījumā medicīniskas indikācijas. Operāciju veicu par pacientu iemaksām , kuras apmaksāja polise. Ne Rīgā operāciju veicu.

queque

missdaiga
Vai Tev tika rakstītas konkrētas indikācijas, vai arī vienkārši "medicīniskas indikācijas"?

queque
Konkrētas, bet neatceros kādus. Šķiet, ka krājas šķidrums un ir sāpes.

Cucamonga

queque
Ja ir ķeizargrieziens visu Tev uztaisīs bezmaksas un bonusā.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418485