Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal par šujmāšīnām

artmans

Sveiki!

Iesācējs meklē šujmašīnu. Hobijam, visa veida apģērbu šūšanai, dizainēšanai. Lai varētu tikt galā ar dažāda biezuma audumiem (džinss) Lai būtu iespēja tikt galā ar dažādām idejām.

Šobrīd skatos uz šiem varinatiem:

http://sujmasinas.lv/?wp=30&sg=78&sid=1645

Cik uzticamas ir šīs markas mašīnas, vai kādai ir pieredze? :

(līdz šim nav zināmas)

https://susanapasaule.lv/index.php?route=product/product&path=70_360&product_id=1508

Īsti nav skaidrs, cik liels pluss ir augšējais transportieris? :

http://www.smveikals.lv/?route=product/product&product_id=640&currency=EUR

Varbūt ir kādi citi ieteikumi, + - šajā cenu kategorijā?

jozikins

artmans
Es noteikti ieteiktu Pfaff ar augšējo transportieri. Tas ir vienkārši fantastisks palīgs šūšanā. Transportieris palīdzēs jebkura auuduma šūšānā. Vairāk vari paskatīties youtube , ieraktstot meklētājā piemeram Pfaff IDT

Нельзя для всех быть белой и пушистой...растащат на воротники!

Es arī ñemtu PFAFF.

Katram savs

Tagad tā maksā šujmašīnas, vai arī šīs ir īpaši krutas? Es savu Brother pirms padsmit gadiem pirku starp 100 un 200 latiem, un es neņēmu to lētāko.

Papildināts 24.04.2021 19:07:

Man, svētdienas šuvējai, mans Brother ir ok, bet man nav ar ko salīdzināt (vienīgi ar Tulu, ja kāds vairs tādu zina), tāpēc par tēmu nevaru izteikties.

Četri vēji

Katram savs
200 lati ir ap 290 eiro, un padsmit gadu laikā viss ir ļoti pieaudzis.

Nē, šīs nav īpaši krutās, kaut drusku virs vidējā ir - gan pēc cenas, gan pēc funkcijām.

Lētais gals dabonams arī par aptuveni 130 - 150, bet tur būs ierobežots dūrienus skaits, nebūs automātiskā pogcauruma.

Jo vairāk fīčas, jo lielāka cena, plus korpusa īpašības, plus ražotāja vārds.

Cits jautājums, vai tiešām visu, ko piedāvā, arī izmanto. Es - noteikti nē, to pašu alfabetu esmu izmantojusi 1 reizi , bet toties tai, kas bija bez, nebija, piemēram, ātruma regulators uz korpusa, ko izmantoju bieži, jo šuju vairāk bez pedāļa, bet ar pogu uz korpusa, man tā ērtāk.

Ideālā variantā, protams, būtu piesēsties un pamēģināt to, ko gribas, tik nu tāda iespēja kādreiz bija, kad bija Ķīpsalā izstādes, tagad - sarežģīti.

Man svarīgs arguments bija, lai šuj arī biezākus audumus/vairākas kārtas.

Papildināts 24.04.2021 19:51:

Teiksim, lēta, mājas reizi-pa-reizei lietošanai un/vai iesācējam pilnīgi ok mašīna, pašlaik 155.

Papildināts 24.04.2021 19:55:

Man pašai ir Juki, bet vairāk tāpēc, ka kursos dabūju pamēģināt un bija iespējams dabūt ļoti labu atlaidi. Visādi citādi - pie mums nav bieži redzama. Mani uzrunāja tas, ka šī pati firma ražo rūpnieciskās. Pie mums tirgo šie

Arī tur ir 1-2 mašīnas par lētākām naudām un vienkāršākas. Bet ir arī otrs gals, kas krietni dārgāks.

Tur arī var dabūt visādas citas noderīgas lietas šūšanai - sākot no pēdiņām un diegiem, beidzot ar visādiem speciālajiem lineāliem, paliktņiem utt. Bet nu jābrauc uz vietas, lapa nav diez ko aktīva.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Man arī būtu dikti vēlāms, lai tiek galā ar biezākiem audumiem/vairākām džinsa kārtām.

Ja pēdiņai ir lielāks pacēlums, tas nozīmē ka labāk sašūs bezākās vietas, pareizi sapratu?

Cik jums ir bieži bijusi vajadzība pēc vairāku pogcaurumu variantiem?

Man šķiet, ar vienu varētu būt pamaz.

Vēl par kuģīti, plusi un mīnusi horizontālajam un vertikālajam variantam?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418489