Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ergosoma

Grutniece27

Sveikas!

Vai varat ieteikt kādu ergosomu?

Varbūt kāda arī pārdod.

Kokopelli

Man bija/ir ergobaby adapt. Soma kā tāda laba. Pluss tas, ka no dzimšanas jau varēja likt, bez speciāliem ieliktņiem. Mīnuss - nebija paredzēta nēsāšanai ar seju uz priekšu, taču mazam bēbim tas nav aktuāli, bet lielākam varētu būt nebūt aktuāli vispār.

Ja ir tāda iespēja, es iesaku vispār aizņemties no kāda un pamēģināt somu. Tīri, lai saprastu, vai bērnam maz patīk. Piemēram, manam bērnam daudz kas nepatika, ne rati, ne soma, ne autobeņķis, ne šūpuļbeņķis. Rezultātā tā soma bija lieks pirkums un teju netika izmantota.

adaata

Arī par ergobaby adapt. Tieši tas liels pluss, ka regulējuma un der no zīdaiņa vecuma (par šito šķēpus tūlīt lauzīs) līdz padaudz kilogramiem. Zinu, ka vīrs nesa 3gadnieku tur.

Ērti uzlikt, noņemt, salīdzinot ar slingu, tāpēc vīrietiem arī var uzmontēt, ja ļoti vajag.

Grutniece27
Man ir bijušas 2 "Manduca" ergosomas un tagad meklēju un pirkšu 'Ergobaby' 360! Gribu šo izmēģināt. Citas firmas pat neuzskatu.

Grutniece27
Atcerējos, ka pavisam mazajiem iesaka "Marsupi' ergosomu.

https://www.ergolietas.lv/lv/marsupi

Rīt notestēšu savu Ergobaby 360 ar viengadnieku , kā man patiks.

Bet es ergosomā liku un nēsāju jau pa lielāku bērnu, sākot no 3.5 vai 4.5 m vecuma. Pavisam mazos tikai pa klēpi šūpuļtvērienā, nevis ergosomā.

Papildināts 24.04.2021 23:35:

Un vēl šīs labo firmu somas noteikti var pirkt mazlietotas. Bieži vien var atrast praktiski jaunas par nelielu cenu.

sovunya

Man ir Boba air. Tiesa gan noteikti nav no dzimšanas (rakstīts, ka no 4 mēn.). Ir ļoti viegla, praktiski neaiņem vietu, jo var kompakti salocīt. Soma no neilona tāpēs ļoti ātri žūst. Vasara kopā ar bērnu somā gājām jūrā. Nu un saules (vai miedziņa, lai galva atpakaļ nekrīt) kapucis. Parasti kapucim pogāju vienu pusi.https://eu.boba.com/collections/boba-air/products/boba-air-grey

Nu ko lai saka, Ergobaby ir super! Vismaz tas modelis 360 ir ļoti pārdomāts un nēsājams 4 pozīcijās.

Ja godīgi, tad daudz labāk par Manducu .

Man arī ir ergobaby adapt, viss super. Vīrs šad un tad vēl 12kg smagu bērnu nes.

360 neņēmu, jo fizioterapeiti apgalvo, ka pozā ar seju pret pasauli nest nedrīkstot. Īstenībā domāju, ka manai būtu paticis tādā pozā, arī ratos labāk patīk pret pasauli, jo labāk visu redz.

Bija Manduca (kā reiz vēl ir, varu pārdot par kādām 30 naudiņām). Ja interesē, vari rakstīt.
Kad meita bija maza, mēģināju Marsupi, jo tā esot nodzimšanas, pārējām jāgaida vismaz kad galviņu jau sāk pats bērns turēt. Taču Marsupi atkal neder tik ilgi, kā citas. Tā nu bija iespēja, nopirku Manduca. Lietot gan sanāca maz, bet bija ērti, ka var gan mazu likt sev uz puča, gan vēlāk, kad paaugās lielāka -arī uz muguras. Vēl var arī kaut kā uz gurna jau lielāku bērnu (tur uz kārbiņas ir sazīmēts), bet tā nemēģināju.
Garas lences, derēs gan teiksim mammai, gan tētim. Marsupi sanāca tā, ka bija tad jāizvēlas kuru izmēru ņemt, ja vīrietis ar sievieti nav galīgi vienādos parametros, var nederēt.
Ar citām nevaru salīdzināt, jo neesmu mēģinājusi.
Ar skatu prom no sevis arī esmu lasījusi, ka neesot labi tā bērniņam pavisam mazam, jo viņam vajag to drošības sajūtu, ka rekur mamma, tētis ir blakus, nevis to izklaidi un ārējās pasaules nemitīgos "kairinājumus". Tas, ka bērnam patīk, tas cits stāsts. Pieliks bebi pie tv, viņam arī "patiks".

kukainis

sursurs
Savukārt bēbis ar atliektu galvu, lai tik apkārt var paskatīties, arī nav veselīgi. Un ir viens tāds vecums, kad uz muguras vēl bailīgi likt,m un arī grūtāk uz muguras sasegt un pieskatīt, vai cepure nav nost, taču uz vēdera liekot šķiet ka kaklu izlauzīs. Var uz gurna, bet ne visiem tur mugura, tas tomēr ir grūtāk, krietni nesimetriska slodze sanāk. Grozies kā gribi, viss ir slikti, reizēm reālākais ir fiksi to nepieciešamo veikalu izskriet ar mierīgu bēbi ar skatu uz pasauli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418505