Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ergosoma

Grutniece27

hmm, mums bija tie divi muguras "augstuma" varianti tai somai. Ja bērns mierīgi taisās uz gulēšsanu, varēja uztaisīt augstāku un ieritināt. Citādi - varēja zemāk un tad diezgan tas bērns tur var izgrozīties un visu redzēt, nekādu kaklu nelaužot. Neatceros vismaz tādas problēmas ka būtu bijušas... Pēc gada jau bija ok likt uz muguras..

kallisto

Man ir Baby KTan (var nopirkt Amazonē vai Seraphine.com) un vienīgais, ko nožēloju, ka ar pirmo bērnu to nopirku tikai uz 5 mēnešiem. Tā ir slinga un ergosomas krustojums, nav nekādu lieku knibuļu un knabuļu, un nav lielas siešanas kā ar slingiem. Ļoti patika un nevaru sagaidīt, kad varēšu izmantot ar otro bērniņu.

kallisto

Ko nozīmē izmēri šiem slingiem? Kas jāņem vērā?

Man KTan nepatika. Ātri pārdevu tālāk. Es kaut kā nespēju labi ieriktēt bērnu. Man slīpi sanāca tajā slingā . Ar ergosomu ir vienkāršāk!

Izmēri ir viņiem saprotami, manuprāt. Noteikti mājaslapā ir izskaidrots. Uz iepakojuma kastes arī bija.

kukainis

sursurs
Pēc gada jā. Tas grozīšanās vecums, kad uz muguras guļošu vēl bailīgi ir kādi 4-7mēneši. Ne slingā, ne ergosomā (tieši Manducā) nevarēju ieriktēties tā, lai justos droši par bērnu, mums vēl tas vecums aukstajā gadalaikā iekrita, kad cepurīte jāpieskata. Tikai uz pavasari pusi dabūju cepuri, kas nekrīt nost arī kad pārvelk mazulim pār galvu jaku.

Es zinu, ka likt ar skatu uz priekšu skaitās no visādiem viedokļiem nepareizi, bet ja man būtu vēlreiz tāda situācija, liktu vien uz priekšu kamēr 20min aizskrien uz tuvējo veikalu. Tā galvas laušana arī izskatījās neveselīgi, mazulis stiepa n grozīja to galvu un ar visu ķermenīti centās sagriezties.

Ir vēl arī bērni, kas uz muguras uzlikti ergosomā nesēž. Man meita gada vecumā priekšā ielikta sēdēja kaut 2_3 stundas, bet uz muguras neļāvās vispār tikt iesēdināta ergosomā

Pirmajiem mēnešiem lietojām (abi ar vīru) Marsupi (patika, ka nav tik sarežģīti kā slings, nepatika līplentes, kuras nevar attaisīt nepamodinot bērnu). Pēc tam nopirkām Ruckeli. To arī laikam var pavisam maziņam, kā arī līdz pat lielam vecumam uz muguras (+uz sāna, + kā hip seat vai kā to sauc). Bet gan jau ir visādas labas.

Es ieteiktu aizbraukt pakonsultēties (vai izsaukt uz mājām), ja vien tagad var. Es biju pie Aijas Apsītes, var uz manislingi. Abos var piemērīt, iztaustīt, mēs savulaik bijām ar visu bērnu, varēja pat ar svaru piemērīt.

Toties mans toptoptop atklājums - zip us in. Ieliktnis jebkurai jakai (tikai jāpaskatās rāvējsledža tips), paplašinot atvērumu, lai var mazo likt zem jakas. Nav biezs, ziemā liktu vēl kādu siltinājumu. Bet neplēš 5 ādas. Amazonā pirku.

Ar seju uz priekšu nekad neliktu mazu bērniņu. Manējais nekur galvu nelauza. Vislabāk man patika salīdzinājums ar zirgu un jātnieku, grūti izstāstīt, bet tagad redzot mazo ar seju uz priekšu, liekas tik nedabīgi, kā jātnieks sēdētu vēkšpēdus uz zirga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418505