Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nebedniga tema

Ksavjera

Ksavjera

Nekad nerastos seit, bet ar draudzenem runajoties baigas pardomas. Vai virietim pirms seksa baigi vajag vanna gulet, paduses skut un skrubeties? Vai pietiek tiri zobi un kajas? Un nesmirdosa, bet spalvaina paduse? Jusu domas? Fetishi?

Vinnny

Vannā gulēt tiešām nevsjag.

Optimists optimistiem optimists.

Patricia L

Padusēm un lejā visam jābūt noskūtam Gulēt vannā? Lai guļ, ja gribas.

Ja ir baigais slinkums iet dušā, stratēģiskās vietas tāpat tiek nomazgātas. Ja kaut ko sajūtu, sūtu otrreiz uz vannasistabu. Skūts nekas nav, apgriezts ar šķērēm, cik var. Jābūt smaržīgam visos galos.

Duujaa

Noskūties var arī bez vannas, tas tā.

mikausite

Ja vīrietis sasvīdis, tad jānomazgājas ir, ne jau tur briesmīgi jāvannojas un jāšrubījas, a tā galvenais, ka zobi iztīrīti un apakšgals nomazgāts. Manējam paduses bez spalvām, bet manis pēc varētu būt arī ar.

Vinnny

Ksavjera, un kā Tavs partneris pats?

Mandomāt, šausmīga taisīšanās par labu nenāk - tas viens. (Ja, hm, kā lai pasaka, to otru tik ļoti tobrīd vēlas, tad skriet dušoties...)

Otrs, kopts vīrietis faktiski būs kopts ne tikai seksa dēļ. Tāds būs ikdienā.

Optimists optimistiem optimists.

kino

Nenu, ja Jaunais gads biežāk, nekā sexis, tad jā. Tad vajag īpašu sagatavošanās rituālu ar ilgu mirkšanu vannā, pirms tam aizejot pie manikīra, pedikīra, friziera un uz vaksāciju. Bet tā, principā, ja sexis nav tikai pa augstiem svētkiem, tad pietiek, ja prosta ieskrien dušā.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Dzeerveniite

Es rājos, ja lejā viss noskūts, vai šķērēm nogriezts.

Nedomāju, ka vajadzīga baigā taisīšanās. Galvenais, lai zobi tīri. Nu duša ar nenāk par skādi- tas atkarīgs, cik ļoti intīmi viss taisās būt.

HelenasTante

Man pāris paziņas pacieta, ka čalis varbūt 1x nedēļā dušojās un ne obligāti pirms/pēc seksa... Tāpēc psihiski atbalstu un esmu sajūsmā par katru aktivitāti, ko vīrietis izveic sevis pucēšanā. Nu, lai nepadomā, ka nevajag. Lai mirkst vannā vai dušā, vienalga, ka tik dara un pašam prieks, ka man prieks

Papildināts 24.04.2021 06:51:

Bet jā, patīkamāk ir, ka ir vismaz aptrimmerēts lejā, lai gan par rugājiem ar baigi nefanoju

Don't grow up! It's a trap

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418521