Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nebedniga tema

Ksavjera

Cosima

Ar katru partneri atšķiras. Bija viens, kurš varēja šrubēties cik grib, viņa dabiskā smarža man nosita visu, tagadējais vīrs pēc dārza darbiem var kaut ko ierosināt un higiēna nebūs šķērslis. Par fetišiem - man riebjas pēdas. Izņemot zīdaiņu peciņas, bet kopumā pēdas, lai cik tīras un apkoptas tās būtu, ir milzīgs nē. Ja vīram būtu fetišs uz pēdām, būtu milzīga nesaderība.

Vīrietim jābūt bik spalvainam. Man nestāvētu uz tādu noskūto, bet redz, citām patīk.

Duša gan obligāta, tīri zobi. Viss.

Man ar jaunības trauma. Bija čalis, kurš uzskatīja, ka 1 reiz nedēļā mazgāties ir pilnīgi pietiekami. Un zobus tīrīt ar nevajag. Lai cik simpātisks bija, apnika katrreiz pirms seksa atgādināt, ka dušā jāieiet.

Conejito

Cosima
Oo, tev jāpalasa blakustēmu par to, ka vīrietim pienākas masēt grūtniecei pēdas, patīk vai nepatīk nav jautājums.

Ja par tēmu - nogalināšu te visu romantiku - , kad tev mājās ir mazi bērni, un kaut kā mistiski ir izgadījies brīdis paburzīt palagus, neviens diži par vannošanos un vaksāciju neaizdomājas. Citādi var sanākt, ka tā arī paliksi bešā.

Mani vīrieša apmatojums nekad nav traucējis, imho ļoti jocīgs izskatās vīrieC, kam vienīgie mati uz galvas. Drusku pēc bēbīša.

Papildināts 24.04.2021 09:46:

Bet vispār - man neliekas nebēdnīga kārtējā higiēnas tēma.

Man arī vīrieša apmatojums nekad nav traucējis, vismaz nav sajūta, ka esmu kopā ar pamatskolas puiku.

Lusesita

Mēģināju ar izpratni uztvert Patricijas ziņu, ka lejpus ekvatora vecim jābūt skūtam. Atrast kaut ko racionālu. Tad beidzot atcerējos tēmu par orālo būšanu, un tur dāmas sūdzējās, ka nepatīkot sajust zobos matus... Nu tad tā varētu būt.

Kapriza

Cilvēkam principā nevajadzētu smirdēt. Tāpēc diźi neizdalu, pirms vai pēc seksa mazgāšanos. Savas stratēgiskās vietas mazgàju rītos un vakaros. Ir vai nav seksa.

Lusesita Ne jau visiem vīriešiem tur ir tādi Dieva doti mūža meži.

Lusesita

Fiffa

Tā ir. Droši vien tas ir individuāli. Ko mēs zinām, kam armēnis pagadījies, kam ķīnietis.

Patricia L

Oi, oi, cik daudz mīnusu par mūsu patikšanu, ka abiem tur viss ir bezspalvains Tas ir kaut kas nepareizs?!! Nu 40+ būdīgu kungu nu nekādi ar puiku nevar sajaukt. Uz kājām, rokām un ķermeņa taču spalvas paliek. Tāpat kā es neskuju spalvas uz rokām.

Cik nu tur man tie vīrieši bijuši un tas bija tad, kad skaistuma industrija vēl nebija tik agresīva, visiem tur bija tīrs. Un no manis sagaidīja to pašu. Nezinu, varbūt speciāli pucējās pirms randiņa. Neesmu kopā dzīvojusi.

Bet nu tas neizslēdz seksu, ka kaut kad kaut kas ir aizaudzis un nav tik smaržīgs. Es tikai atbildēju uz jautājumu.

AuraAura

Manis dēļ, var būt spalvains un bārdains, bet tīrs un smaržīgs gan.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418521