Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nebedniga tema

Ksavjera

Patricia L

Lusesita
Un Tev patīk sajust zobos matus?

Gygy

Ksavjera
Ja ar spalvainu padusi sekss nepienāktos, tad es joprojām būtu jaunava

Lusesita

Patricia L
Kā gan tas var nepatikt!

Mēģināju ar izpratni uztvert Patricijas ziņu, ka lejpus ekvatora vecim jābūt skūtam. Atrast kaut ko racionālu.
Gan jau vīrieši, kas skuj zem jostas, to dara sevis un savu standartu dēļ. Nevajag tur obligāti meklēt izdabāšanu sievietei.

Es kaut kā līdz šim esmu iemācījusies iztikt bez kaunuma apmatojuma nonākšanas mutē.

Par tēmu.

Man patīk, ja nekas nesmird. Skūts kaunums ir ērts ar to, ka tur nekrājas urīna smaka dienas laikā. Par padusēm līdzīgi. Līdz ar to man galvenokārt ir svarīgi, lai neož. Ja par estētiku, tad izskūtas paduses un pa laikam aptrimēts kaunums dod papildus punktus.

Smaku esamība nav šķērslis spontānam fiksajam.

Lusesita

kalejpus ekvatora vecim jābūt skūtam. Atrast kaut ko racionālu.

Bet reāli taču traucē tās spalvas, ja vien apmatojums ir bagātīgs, ne jau visur ir pieejams bidē

Avatārs

Conejito
Man tāpat! Kad mazi bērni, tad bija vairākas reizes, kamēr vīrs dušojās es jau gaidot aizmigu.

Kad fiksie, tad netraucē nekas, it īpaši mašīnā vai dabā.

Patricia L

Aloja
Paldies, ka uztvēri manu domu. Higiēnas/skaistuma/ērtuma prasības pirmāmkārtām pret sevi. Un patikšana nevis pieprasīšana redzēt tādas arī otram.

Un kā jau minēju neviens otru neatgrūž, ja viss nav tip topā.

Patricia L
Cik isam jabut viriesa loceklim vai mezam tur apaksaa, lai sajustu apmatojumu ar zobiem?

Patricia L
Es nez, kas ir jādara, lai mati mutē nonāktu...nē, nu ja ļoti maziņš tad varbūt.

Cosima

Conejito
Es lasīju uz šausminājos, pati esmu grūtniece un neko tādu nepieprasu, bet zinu, ka tie tik mani tarakāni.

vispār par apmatojumu - man arī agrāk bija kaut kādas domas un priekšstati, tagad kā viņam patīk, lai staigā, man patīk jebkurā paskatā. Tik ja viņam tur kažociņš, man arī ir tiesības uz kažociņu, fair game.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418521